روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 798
  • 779
  • 1,330,310
دو بار قصاص مجازات قاتل پدر و پسر

پسر خشمگین روستایی که در جریان یک درگیری خونین پدر و پسر همسایه را کشته و ۳ عضو دیگر خانواده آنها را مجروح کرده بود، با رأی قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به دو بار قصاص، پرداخت دیه مجروحان و ۵ سال حبس محکوم شد.
اواخر مرداد ۹۳ پسر جوانی به نام «فرامرز» به دنبال درگیری خونین در یکی از روستاهای حوالی منطقه «کن» درغرب تهران با یک سلاح شکاری، خانواده ۵ نفره همسایه را به گلوله بست و سبب مرگ ۲ نفر از مردان خانواده و مجروح شدن سه نفر دیگر شد.
با گزارش این حادثه و تحقیقات میدانی، متهم بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.
این پرونده در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت مستشار دادگاه تحت رسیدگی قرار گرفت.
پس ازبیان کیفرخواست پرونده، اولیای دم خواستار اشد مجازات برای عامل جنایت شدند. سپس متهم در جایگاه ایستاد و در دفاع از خود مدعی شد به‌دلیل سنگ پرانی خانواده مقتولان به مادرش و در حمایت از او عصبانی شده و تیراندازی کرده است.
در پایان جلسه دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را به اتهام دوجنایت، به دو بار قصاص، به‌دلیل جراحات وارده به مجروحین حادثه به پرداخت دیه، به‌دلیل نگهداری سلاح غیرمجاز به دو سال زندان و به خاطر نگهداری مهمات جنگی نیز به سه سال حبس محکوم کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز