روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 618
  • 761
  • 1,435,015
دچار گسستگی نسلی در کشور شده‌ایم

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دچار گسستگی نسلی در کشور شده‌ایم.
به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پورمحمدی در آئین نکوداشت مقام والای مادر و تجلیل از مادران نمونه که در تالار معلم تبریز برگزار شد با بیان اینکه خدمت تمام مادران به ویژه مادران شهدا سر تعظیم فرود می‌آورد، تاکید داشت: اگر ما امروز در آسایش و آرامش زندگی می‌کنیم، نتیجه ایثارگری فرزندان این مادران است و از اینکه اولین نشست و برنامه‌ام در کسوت استانداری به این برنامه اختصاص یافت خرسندم.
استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه امروز منظور از سواد، مدرک دکترای و توانایی خواندن و نوشتن نیست، توضیح داد: در یونسکو سواد عاطفی، ارتباطی، اقتصادی، مقاومت، اقتصاد خانه و سواد رسانه را به‌عنوان شش محور اصلی مطرح کرده‌اند.
وی متذکر شد: در کشور دچار گسستگی نسلی شده‌ایم و دشمنان کانون خانواده را هدف گرفته‌اند تا به نابودی برسانند؛ متاسفم بگویم که در مقاطعی فعلا موفق شده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز