روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 998
  • 1,066
  • 1,389,066
دیدار شهردار تبریز با کارمند افتخارآفرین شهرداری

شهردار تبریز با عظیم‌قیچی‌ساز هیمالیانورد نامی جهان دیدار کرده و بار دیگر از همت و پشتکار کارمند افتخارآفرین شهرداری تبریز قدردانی کرد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی، در این دیدار خطاب به قیچی‌ساز، اظهار داشت: موفقیت‌های شما، نماد عبور از خطیرترین موانع زندگی است؛ اما این موانع هر قدر هم هنگفت باشد، در مقابل ایمان و اراده ویژه آذری، نمی‌تواند قدعلم کند.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز در سال‌های اخیر، به هر نحوی که لازم بوده، تلاش کرده تا حامی و پشتیبان اصلی کوهنورد نامی ایران و جهان باشد.
شهردار تبریز اظهار داشت: شهروندان ورزش‌دوست تبریزی، قدرشناس تلاش عظیم قیچی‌ساز هستند و این صفت والا را در جریان استقبال پرشور از وی، نشان دادند.
قیچی‌ساز نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت‌های شهردار تبریز، اظهار امیدواری کرد توجه ویژه شهرداری تبریز به مقوله ورزش همگانی و حرفه‌ای، پشتوانه پیشرفت و افتخارآفرینی سایر جوانان در رشته‌های مختلف ورزشی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز