روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 781
  • 889
  • 993,812
دیدار نماینده شهرداران مدارس با شهردار منطقه ۳ تبریز : فلسفه وجودی شهرداران مدارس حرکتی فرهنگی با نتایج ارزشمند است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۳ تبریز ؛ دیدار صمیمانه شهرداران مدارس واقع در سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه برای همفکری ، تبادل اندیشه و استفاده از پتانسیل فکری و فنی شهرداری با داود طالب نژاد شهردار منطقه در سالن اجتماعات دیدار نمودند .
داود طالب نژاد ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از حضور شهرداران مدارس ، فلسفه وجودی شهرداران مدارس را حرکتی فرهنگی با نتایج ارزشمند دراز مدتی عنوان کرده و از تربیت دهندگان نشست تقدیر نمود .
شهردار منطقه با استقبال از امر شهردار مدارس ، این تشکل را هزینه آفرین ندانسته و گفت : همکاری شهرداری با شهرداران مدارس علی رغم هزینه کردهای معین و مشخص دارای منافع فرهنگی برای شهر و شهروندان می باشد.
وی از شهرداران مناطق درخواست نمود که در فرصت پیش آمده ، با نگاهی از زاویه دید یک شهردار به قضایا نگریسته و تراوشات ذهنی و افکار و خلاقیت های خویش را برا ی دستیابی به طرح های زیبا به صورت یک ایده و طرح ارائه نمایند .
طالب نژاد افزود : زاویه دید و نگاه شما شهرداران مدارس می تواند باعث ایجاد راهکار هایی خلاقانه علاوه بر از کار های مشخص و معیین روزمره بوده و به خاطر داشتن شرایط سنی و نوع حضورتان در مدارس ، معابر ، کوی و خیابان ها ، دغدغه های خاص و جالبی باشد .
وی سیاست گزاری های کلان در شهرداری تبریز را معیار همکاری شهرداری منطقه با شهرداران مدارس دانسته و افزود : ما می توانیم با نگاهی دو سویه و بهره مندی از توانمندی های یکدیگر برای عمران و آبادانی و توسعه فرهنگی و هنری و اجتماعی شهر مثمرثمر باشیم .
طالب نژاد ادامه داد : ما در شهرداری تا حد توان و فرصت قانونی برای حل مشکلات با مدارس سطح منطقه همکاری خواهیم کرد ولی شهرداران مدارس نباید تنها دغدغه خود را برای بیان مشکلات مدارس معطوف نمایند ، باید با نگاهی فرا تر از فضای داخل مدارس داشته و در مورد سایر مسائل و موارد محلات و پارک های فضای زندگی خویش نیز نگاهی شهردارانه و صاحب نظرانه داشته باشند .
وی به پتانسیل بالای جامعه دانش آموزی اشاره کرده وگفت : توان و قدرت پر نفوذ دانش آموزان می تواند همچون جا اندازی فرهنگ بستن کمربند در داخل اتومبیل ها ، در سایر حوزه های فرهنگی نیز مفید باشد .
شهردار منطقه ، شهرداران مدارس را بازوی فرهنگ سازی و آشنا سازی خانواده با خدمات شهرداری شمرده و تأکید کرد : می توان از هم افزایی متقابل شهرداری و شهردارا ن مدارس برای فرهنگ سازی و شناساندن بهینه خدمات شهرداری برای شهروندان و تاثیر پرداخت به موقع عوارض مشاغل و عوارض نوسازی و … بهره مند شد .
در این جلسه نماینده شهرداران مدارس نیز از تفکیک و تعیین مدارس بر حسب تقسیم بندی مناطق شهرداری خبر داد ه و گفت : تصمیم داریم شورای شهرداران مدارس را در مدارس سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۳ تبریز تأسیس نماییم تا بتوانیم به طریقه اصولی و سیستماتیک و برای بهره مندی بیشتر از نشست های متقابل شهرداری منطقه و شهرداران مدارس استفاده کنیم .
در این دیدار صمیمانه مسئول امور فرهنگی و اجتماعی و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه نیز نکته نظرات خویش را برای بهبود و پیشرفت امور ارائه نمودند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز