روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 171
  • 700
  • 1,332,111
دین‌محمدی: مورینیو هم نمی‌تواند راه‌آهن را جمع کند

دین محمدی در مصاحبه درخصوص این که تیمش را در هفته اول رقابت های لیگ یک با ۱۰ بازیکن به میدان فرستاد، می گوید: روز بازی چند بار به ما گفتند که کار بازیکنان درست شده است و آن ها می توانند بازی کنند. با این حال قبل از بازی متوجه شدیم که سازمان لیگ موضع خودش را تغییر داده است و اجاره نداده که بتوانیم از بازیکنان خودمان استفاده کنیم. ما چند بازیکن دانشجو در تیم داریم و حتی به مسئولان سازمان لیگ گفتیم که در این زمینه مدارک داریم که آن را می توانیم به آن ها ارائه دهیم. با این حال آن ها قبول نکردند و جلوی بازی چند بازیکن ما را گرفتند.
دین محمدی ادامه می دهد: ما حتی گفتیم که اگر مدارک لازم را در مورد دانشجویان ندادیم این بازی را ۳ بر صفر به سود حریف اعلام کنند و حتی مدیرعامل ما این موضوع را نوشت و به ناظر مسابقه داد. سوال من این است که آیا فقط باشگاه راه آهن بدهکار است که چنین کاری را با ما در بازی انجام دادند؟ آیا باشگاه های دیگر بدهکار نیستند؟
دین محمدی می گوید: در حال حاضر در لیگ دسته اول، تهران دو نماینده دارد ولی متاسفانه مشکلاتی وجود دارد که بسیار ناراحت کننده است. من فقط به خاطر فوتبال تیمم را به زمین فرستادم و این کار را به خاطر حیثیت فوتبال انجام دادم. واقعا در آن شرایط چه کار می توانستم انجام دهم؟ ما ۱۰ بازیکن داشتیم که در بین آن ها دو نفر دروازه بان بودند و یک دروازه بان را به عنوان دفاع استفاده کردم.
دین محمدی که از اتفاقات بازی ناراحت است، می گوید: ما فکر می کردیم تمامی بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت ولی به یک باره همه چیز عوض شد. با این حال مشکلی وجود ندارد و ما راه درازی در پیش داریم. مطمئن باشید که اگر بازیکنانی را که می خواهیم، جذب کنیم قطعا در بین پنج تیم بالایی جدول خواهیم بود. اتفاقاتی که افتاد برای برگزارکنندگان مسابقات بد بود. ما گفتیم که فردای بازی مدارک لازم را می دهیم یا این که بهتر بود این مسابقه یک روز به تاخیر بیافتد اما این اتفاقات رخ نداد.
دین محمدی می افزاید: ای کاش بازی را ۳ بر صفر به سود تیم حریف اعلام می کردند و ما به زمین مسابقه نمی رفتیم. فکر می کنم اینطوری خیلی بهتر بود. یک زمانی تهران در لیگ دسته اول، هشت نماینده داشت و جوان ها می توانستند خودشان را نشان دهند اما الان شرایط فرق کرده ست و ما محدویت زیادی برای جذب بازیکن داریم.
دین محمدی می گوید که من به عنوان سرمربی راه آهن نمی توانستم بیشتر از ۲۰ بازیکن بردارم و این در حالی است که فوتبال تهران جوان های زیادی دارد که من دلم به حال آن ها می سوزد. فدراسیون فوتبال باید یک راهکار را در نظر بگیرد تا فوتبال تهران نابود نشود. به هر حال این همه جوان باید در تیم های دیگر هم بازی کنند و امیدوارم راهکاری فراهم شود که استعداد آن ها هدر نرود.
دین محمدی در پایان حرف هایش می گوید: متاسفانه مشکلات زیاد است و من معتقدم مورینیو هم نمی تواند راه آهن را جمع کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز