روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 158
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,983
ذوالفقاری: به قول اصفهانی ها “حالا حالا” وقت داریم

سرپرست تراکتورسازی گفت: به قول اصفهانی ها “حالا حالا” وقت داریم و اگر صدر را از ما نگیرند با تلاشی که بازیکنان و کادر فنی دارند باز هم صدر نشین می شویم.
هوادار، ایوب ذوالفقاری درباره دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهارداشت: از بازی که با سایپا انجام دادیم عملکرد بهتری داشتیم.وقتی به تعطیلات میرویم و بر می گردیم بازی اول را معمولا خوب نیستیم اما هر چه می گذرد به شرایط ایده آل بر میگردیم. دقیقا زمانی که به شرایط آرمانی می رسیم دوباره لیگ تعطیل می شود و نقطه سر خط.
وی ادامه داد: ما در هر بازی بنا به دلایلی تغییراتی داریم و همین باعث می شود کیفیت بازی متفاوت باشد. گاهی برخی محروم هستند و برخی مصدوم و نمی توان از آنها استفاده کرد. این موارد هم در عملکرد ما تاثیر گذار است.البته خدا را شکر آنقدر بازیکن داریم که به مشکل نخوریم.از بازی با فولاد باید سه امتیاز می گرفتیم اما این طور نشد البته یک امتیاز برای آنها خیلی خوب بود.
سرپرست تراکتورسازی درباره داوری این مسابقه و حواشی که داشت تاکید کرد: سوت هایی که داور مسابقه زد باعث می شد سرعت بازی پایین بیاید. در صحنه ای منجر به اعتراض و اخراج امیر قلعه نویی شد باید بگویم امیر واقعا مقصر نبود . او با لحنی معمولی به داور گفت سعید آقایی خطا انجام نداده بلکه بازیکن فولاد بیش از اندازه سرش را به پای بازیکن ما نزدیک کرده است. آقای داور اصلا به صحبتهای قلعه نویی گوش نکرد و سرش را پایین انداخت و از او خواست تا به بیرون برود. اکبریان خیلی زود عکس العمل نشان داد او نباید امیر قلعه نویی را اخراج می کرد. به هر حال اگر به اعتراض او نگاه کرد،سعداوی نیز کم اعتراض نکرده بود.امیدوارم از این به بعد در چیدمان داوری دقت بیش تری داشته باشند تا علیه ماکم تر سوت زده شود.
ذوالفقاری با اشاره به بازی سروش رفیعی مقابل فولاد خوزستان و عملکرد خوبی که داشت خاطرنشان کرد: سروش فوق العاده بود و یک پاس گل و یک گل به ثمر رساند. خودم فوتبال بازی کرده ام و می دانم وقتی یک بازیکن پیراهن تیمی را بر تن دارد فقط به موفقیت تیم خودش فکر میکند نه تیمی که سابقه بازی در آن را دارد یا حتی هوادارش است.هر فوتبالیستی دوست دارد برای تیمش بهترین بازی را ارائه دهد.
وی افزود: تمدید قرارداد سروش موضوعی است میان قلعه نویی و آجرلو،قطعا آنها کاری انجام میدهند. آجرلو نیز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا قلعه نویی را به خواسته هایش برساند.
سرپرست تراکتورسازی در پایان درباره از دست رفتن صدر جدول افزود: هواداران نگران نباشند،باز هم به صدر می رسیم. به قول اصفهانی ها “حالا حالا” وقت داریم و اگر صدر را از ما نگیرند با تلاشی که بازیکنان و کادر فنی دارند باز هم صدر نشین می شویم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز