روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 152
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 841,100
ذوالفقاری: تراکتوری ها این قدر تیم شان را دوست دارند که اعتصاب نکنند

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:مطمئن باشید بازیکنان ما اهل اعتصاب کردن نیستند.
ایوب ذوالفقاری در گفت وگو با کاپ،درباره دعوت محمدرضا اخباری به تیم ملی اظهار داشت: چند روز قبل از فدراسیون به من پیامکی رسید که این بازیکن دعوت شده است و ما نیز در جریان این مساله قرار گرفته ایم. بنده نمی توانم بگویم این روش درست است یا غلط.
وی در پاسخ به این سوال که آیادعوت از یک بازیکن به تیم ملی برای تراکتورسازی خوشایند است یا خیر خاطرنشان کرد: قطعا ما دلمان می خواست افراد دیگری هم دعوت شوند اما سلیقه آقای کی روش این بوده و ما نمی توانیم حرفی بزنیم.
ذوالفقاری درباره عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و این نگرانی که آنها مثل استقلالی ها دست به اعتصاب بزنند گفت: تا سردار آجورلو و امیرخان هستند بازیکنان با جان و دل تمرین می کنند و می دانند که پول هایشان را دریافت خواهند کرد. بازیکنان ما آنقدر تیم شان را دوست دارند که دست به اعتصاب نمی زنند. به هرحال باشگاه به خاطر مطالبات ۷ سال قبل خارجی ها باید جریمه بپردازند. شما اگر در بازار هم بروید می بینید که مثلا چکی را به شما می دهند و می گویند چند روز آن را خرج نکن تا پول برسد. اینجا هم قطعا مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز