روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 152
  • بازدید دیروز: 3,301
  • کل بازدید ها: 839,495
ذوب‌آهن- تراکتور جنــگی که تازه شروع شده!

حضور امیر قلعه نویی که سال گذشته در تراکتورسازی بود، در ذوب آهن و همچنین حضور یحیی گل محمدی و مجتبی حسینی که سال گذشته در ذوب آهن مربیگری می کردند در تراکتورسازی به خودی خود می تواند حساسیت های میان این دو باشگاه را بالا ببرد. از چند هفته قبل اما چالش های جدیدی میان این دو باشگاه ریشه دار پیش آمده است.
درست از روزی که بحث حضور چند بازیکن ذوب آهن به عنوان یار سرباز در تراکتورسازی مطرح شد، روابط مسئولان دو باشگاه تیره شد. مصاحبه های تند سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن علیه تراکتورسازی و سربازگیری وقت و بی وقت این باشگاه آتش اختلافات را شعله ور کرد. وقتی مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرد سینا عشوری و هادی محمدی را برده اند و رباط شان پاره شده، درگیری های لفظی اوج گرفت و طبیعی بود تراکتورسازان جواب بدهند.
مدیرعامل ذوب آهن اما اقدام دیگری نیز انجام داد که به مذاق تراکتورسازان خوش نیامد. ارسال نامه اعتراض آمیز به AFC علیه تراکتورسازی. آذری در این نامه که رونوشتی را به تراکتورسازی ارسال کرد، خواهان دریافت ۵۰ میلیون تومان بابت طلب از باشگاه تبریزی از زمان انتقال سینا عشوری شد. جالب اینکه نامه مذکور درباره عشوری درست چندساعت قبل از دیدار ذوب آهن و تراکتورسازی در لیگ برتر به باشگاه تبریزی ارسال شد.
پرداخت این مبلغ به ذوب آهن از سوی مسئولان تراکتورسازی نیز پایان کار نبود. مصاحبه های سعید آذری درباره تراکتورسازی ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه امیر قلعه نویی اعلام کرد از سرباز شدن احسان پهلوان استقبال می کند، کار به اینجا کشید که ۳ روز قبل آذری بار دیگر به جذب سربازان توسط تراکتورسازی ایراد گرفت. مدیرعامل ذوب آهن در این گفت و گو اعلام کرد شاید این باشگاه علاقه مند به حضور بازیکنان سرباز خود در ملوان و فجرسپاسی باشد و نباید بازیکنان سرباز همه به یک تیم خاص(تراکتورسازی) بروند!
ادامه صحبت های آذری، واکنش سرپرست تراکتورسازی را به همراه داشت. کاظم محمودی در این باره با اشاره به شکایت ذوب آهن از تراکتور به خاطر طلب ۵۰ میلیون تومانی گفت: « با یک نامه و با تهدید دنبال تصاحب سهمیه آسیایی تراکتورسازی بودند.»این صحبت ها با واکنش دوباره آذری مواجه شده که محمودی در حد او نیست و بهتر است مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی صحبت کند!
اینطور که از شواهد پیداست، جنجال های رسانه ای میان دو باشگاه تراکتورسازی و ذوب آهن ادامه خواهد داشت و با نزدیک شدن به نیم فصل که احتمالا حداقل یک بازیکن ذوب آهن(پهلوان) به تراکتورسازی بپیوندد باز هم شاهد مسائل جدید و درگیری های لفظی مدیران دو باشگاه خواهیم بود. باید این دید این ماجراها در نهایت به کجا ختم می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز