روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
رأی قاطع هیـات مــدیره نفت به مانـــدگاری کمالوند

تیم صنعت نفت آبادان با وجود مشکلات عدیده‌ی مالی و اعتصاب های فراوان، توانسته است بهترین نتایج تاریخ خود را به دست بیاورد. با این حال فراز کمالوند بعد از بازی با پرسپولیس اعلام کرد که دیگر در نفت آبادان فعالیت نخواهد کرد. کمالوند حتی برای فسخ قراردادش با صنعت نفت اقدام کرده است.
با این حال مهران فرقانی، مدیراجرایی باشگاه نفت آبادان می‌گوید کمالوند به کارش در این تیم ادامه می‌دهد. فرقانی در این باره گفت: «هیات مدیره نفت آبادان نگاه برادرانه به فراز کمالوند دارد و نزدیک به ۲ سال است که دنبال فراز کمالوند است. حال که به این نقطه رسیده اند، در تلاش هستند که این وضعیت را ثابت نگه دارند. تمامی اعضای هیات مدیره در تلاش هستند که با رفع مشکلات مالی و ابقای فراز کمالوند به حفظ روند صعودی تیم کمک کنند.»
وی درباره حرف‌های فراز کمالوند تاکید کرد: «او در این مدت سختی بسیاری کشیده است و با تحمل این شرایط جایگاه تیم نفت را تغییر داده است که این در تاریخ باشگاه بی سابقه است. بروکراسی تیم نفت آبادان در مسائل مالی، مجموعه کادر فنی و بازیکنان را اذیت کرده است که این مشکل هم به مرور زمان حل می‌شود.»
فرقانی درباره بازی با استقلال در نیمه‌نهایی حذفی افزود: «به نظرم تمامی تیم های این مرحله قوی هستند؛ ولی تیمی که میخواهد قهرمان شود باید از سد همه تیم ها بگذرد. ما هم با استفاده از شرایط میزبانی، می خواهیم با گذر از استقلال و حضور در فینال، قهرمانی را به دست آورده و به مردم آبادان تقدیم کنیم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز