روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 550
  • 769
  • 1,387,552
رئیس دانشگاه مراغه: سخنرانی فاضل میبدی لغو نشده است

رئیس دانشگاه مراغه با اشاره به اینکه سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققان و مدرسان حوزه علمیه قم در این دانشگاه لغو نشده است، گفت: این سخنرانی به دلیل آیین های اربعین حسینی و سفر دانشجویان و مسئولان فرهنگی دانشگاه به کربلا عقب افتاده است.
به گزارش صریر ، سخنرانی حجت الاسلام فاضلی میبدی قرار بود به دعوت انجمن اسلامی دانشگاه مراغه در این مرکز دانشگاهی برگزار شود که به تعویق افتاد.
محمدعلی لطف الهی یقین، افزود: سه شنبه هفته آتی، مصاف با ۹ آذر سال جاری جلسه تصمیم گیری راجع به زمان سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی در دانشگاه مراغه تشکیل می شود.
وی با اشاره به اینکه فضای فرهنگی متعادلی در این دانشگاه حاکم است، گفت: در ماه های اخیر میرعلی اصغر الموسوی، سیاستمدار و دیپلمات اصلاح‌طلب و محمداسماعیل سعیدی، نماینده اصولگرای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در این دانشگاه سخنرانی کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز