روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
تاج: رده امید تنها جایی است که نیاز به توفیق داریم

مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم امید ایران برای حضور در مسابقات آسیایی قرقیزستان گفت: این تیم با رده سنی زیر ٢٠ سال به مسابقات زیر ٢٣ سال اعزام می‌شود که این نشان از سختی کار دارد. این راه درستی هست که طی می‌کنیم این بازیکنان چندسال بعد به رده سنی المپیک می‌رسند و می‌توانند موفق شوند. باید اسم کی روش را هم بیاورم چرا که او هم در این امر نقش داشت. به هر حال این کار سختی‌هایی دارد که شاید کار را با دشواری همراه کند اما این ریسک را پذیرفتیم و کار را پیش می‌بریم.
رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه عنوان کرد: این تیم وقتی به زیر ٢٣سال می‌رسد می‌تواند موفق شود و ارزیابی من از این تیم قهرمانی است و باشگاه‌ها هم در ادامه همکاری می‌کنند.
تاج در پایان صحبت های خود افزود: از پر بودن سالن خوشحالم این اتفاق خوبی برای تیم امید است. تیم خوبی داریم. تنها جایی که باید کشور توفیق پیدا کند تیم امید است چرا که ۴٠ سال است با مشکل روبرو هستیم. تیم جوانان را درحالی که معلوم نبود مجوز اعزامش صادر می شود یا نه با مسئولیت خودمان شب آخر به بحرین اعزام کردیم که خوشبختانه موفق هم شدند. البته پرونده قشنگی هم در این مورد داریم چرا که بدون مجوز شورای برون مرزی تیم اعزام شد اما آنها را به خاطر اتفاق قشنگی که افتاد راضی می‌کنیم. برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز