روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 177
  • بازدید دیروز: 844
  • کل بازدید ها: 530,865
تاج: رده امید تنها جایی است که نیاز به توفیق داریم

مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم امید ایران برای حضور در مسابقات آسیایی قرقیزستان گفت: این تیم با رده سنی زیر ٢٠ سال به مسابقات زیر ٢٣ سال اعزام می‌شود که این نشان از سختی کار دارد. این راه درستی هست که طی می‌کنیم این بازیکنان چندسال بعد به رده سنی المپیک می‌رسند و می‌توانند موفق شوند. باید اسم کی روش را هم بیاورم چرا که او هم در این امر نقش داشت. به هر حال این کار سختی‌هایی دارد که شاید کار را با دشواری همراه کند اما این ریسک را پذیرفتیم و کار را پیش می‌بریم.
رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه عنوان کرد: این تیم وقتی به زیر ٢٣سال می‌رسد می‌تواند موفق شود و ارزیابی من از این تیم قهرمانی است و باشگاه‌ها هم در ادامه همکاری می‌کنند.
تاج در پایان صحبت های خود افزود: از پر بودن سالن خوشحالم این اتفاق خوبی برای تیم امید است. تیم خوبی داریم. تنها جایی که باید کشور توفیق پیدا کند تیم امید است چرا که ۴٠ سال است با مشکل روبرو هستیم. تیم جوانان را درحالی که معلوم نبود مجوز اعزامش صادر می شود یا نه با مسئولیت خودمان شب آخر به بحرین اعزام کردیم که خوشبختانه موفق هم شدند. البته پرونده قشنگی هم در این مورد داریم چرا که بدون مجوز شورای برون مرزی تیم اعزام شد اما آنها را به خاطر اتفاق قشنگی که افتاد راضی می‌کنیم. برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز