روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 578
  • 1,001
  • 1,356,917
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی: حق و حقوق مردم نباید در بودجه ۹۸ نادیده گرفته شود

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به جمعیت آذربایجان شرقی و محرومیت هایی که در استان و شهرستان ها داریم مطمئناً اجازه نمی دهیم بودجه استان در سال آینده کاهش یابد.
محمد وحدتی هلان با تاکید بر اینکه وضعیت استان آذربایجان شرقی از نظر بودجه در لایحه ۹۸ فعلا متناسب است اظهار کرد: بررسی لایحه بودجه ۹۸ فعلاً در کمیسیون ها ادامه دارد و پس از اتمام بررسی لایحه بودجه در کمیسیون ها، به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع می شود.
وحدتی افزود: نمایندگانی از مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ حضور دارند و علاوه بر این، هر یک از نمایندگان استان می توانند با حضور در کمیسیون تلفیق بودجه مسائل و موضوعات مربوط به استان را مطرح کنند.
وی ادامه داد: اعتقاد دارم نسبت به جمعیت آذربایجان شرقی و محرومیت هایی که در استان و شهرستان ها داریم مطمئناً اجازه نمی دهیم بودجه استان در سال آینده کاهش یابد و قطعاً از حق و حقوق آذربایجان شرقی در لایحه بودجه دفاع می کنیم.
وی بابیان اینکه اگر حق و حقوق آذربایجان شرقی از نظر تخصیص بودجه مورد تعرض قرار گیرد یقیناً ساکت نمی مانیم، خاطرنشان کرد: چنانچه احساس کنیم حق و حقوق استان در لایحه بودجه ۹۸ از بین می رود حتماً نمایندگان آذربایجان شرقی با ورود به موضوع مانع از تضییع حقوق مردم آذربایجان می شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز