روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 211
  • 801
  • 1,047,257
رئیس پارک علم و فناوری : فناوران جوان حمایت مادی و معنوی می شوند

رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی از حمایت های این مرکز از فناوران جوان و خلاق در مراحل مختلف خبر داد.
رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگاران ، ابراز داشت: رویکرد پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در وهله اول یک رویکرد حمایتی است یعنی تمامی فناوران، جوانان، دانشجوان و دانش آموختگان که دارای ایده هستند به این پارک دعوت شده و از آن ها حمایت می شود.
عبدالرضا واعظی افزود: حمایت های پارک علم و فناوری، حمایت وسیع و البته مرحله به مرحله از فناوران است، گفت: حتی فناوران و جوانان خلاقی که هیچ سرمایه ای ندارند به این مرکز دعوت میشوند حتی قبل از اینکه تشکیل شرکت بدهند در قالب تیم های دانش آموزی یا دانشجویی می توانند در این پارک مستقر شوند.
وی با اشاره به حمایت های مادی از فناوران تصریح کرد: در مرحله اول در مرکز نوآوری یا رشد، تا سقف ۵۰ میلیون ریال از این تیم ها یا شرکت های نوپا حمایت می شود و یک سال فرصت دارند تا ایده خود را پرورش دهند و روی کاغذ بیاورند و امکان سنجی بکنند که آیا این ایده می تواند به محصول بشود یا نه.
رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی همچنین عنوان کرد: نوآوران پس از شرکت در مرحله اول، سپس وارد مرحله رشد می شوند که تا سقف ۷۵۰ میلیون ریال از این شرکتهای نوپا حمایت می شود و سپس بعد از مرحله رشد، حمایت پارک علم و فناوری به لحاظ زمانی نامحدود است و به لحاظ اعتباری، امکان حمایت تا سقف ۵۰ میلیارد ریال تا مرحله تجاری سازی و ۱۰۰ میلیارد ریال تا مرحله تولید وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز