روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 462
  • 814
  • 1,336,198
راست تیم ملی باید برای ایرانپوریان باشد

سینا عشوری، هافبک دفاعی تراکتورسازی تیمش را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌داند ولی معتقد است که رسیدن به این عنوان آسان نیست و تراکتورسازی فصل سختی را درپیش دارد. عشوری درمورد بازی با سیاه‌جامگان، آینده تراکتورسازی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد..سینا عشوری، هافبک دفاعی تراکتورسازی تیمش را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌داند ولی معتقد است که رسیدن به این عنوان آسان نیست و تراکتورسازی فصل سختی را درپیش دارد. عشوری درمورد بازی با سیاه‌جامگان، آینده تراکتورسازی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.نظرت درمورد بازی با سیاه‌جامگان چیست؟
بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و البته به بازیکنان سیاه‌جامگان هم تبریک می‌گویم چون آنها تیم خوبی هستند. ما از فرصت‌ها استفاده کردیم و می‌توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم.قبول داری گل دقایق ابتدایی تراکتورسازی خیال شما را راحت کرد؟
ما در بهترین زمان ممکن گل زدیم و این به‌خاطر توانایی محمد ابراهیمی بود که پنالتی گرفت و ایرانپوریان هم به بهترین شکل گل اول را زد. از هواداران تشکر می‌کنم که ما را حمایت کردند و امیدوارم قهرمانی را به آنها هدیه بدهیم.درمورد تعطیلی لیگ چه صحبتی داری؟
این تعطیلی‌ها به فوتبال ما ضربه می‌زند. من به‌عنوان یک بازیکن نباید زیاد درمورد این چیزها صحبت کنم ولی تیم‌ها در این شرایط مجبور هستند دوباره بدنسازی کنند و این موضوع احتمال آسیب‌دیدگی بازیکنان را بیشتر می‌کند. این تعطیلی‌ها برای فوتبال ما خوب نیست.ظاهرا محمد ایرانپوریان قرار نیست ضربات پنالتی را خراب کند!درمورد ایرانپوریان فقط یک جمله می‌گویم. او در این فوتبال به حقش نرسیده است و بدون چون و چرا باید مدافع ثابت تیم ملی در سمت راست باشد؛ راست تیم ملی باید برای او باشد. ایرانپوریان واقعا در پست خودش بهترین است و امیدوارم کادرفنی تیم ملی نگاه ویژه‌ای روی این بازیکن داشته باشند. من باید یک تشکر ویژه هم از تمامی نفرات خط دفاعی داشته باشم که به تیم ما کمک می‌کنند.
عملکرد خودت را در لیگ امسال چطور ارزیابی می‌کنی؟
بعد از مصدومیتی که داشتم خیلی تلاش کردم تا به‌خوبی برگردم. البته می‌توانم بهتر از این هم باشم و باید خیلی تمرین کنم، می‌دانم که انتظارات هواداران و کادرفنی بالاست.
امسال قهرمان می‌شوید؟
ما هیچ هدفی جز قهرمانی نداریم ولی باید بگویم که هنوز هیچ کاری انجام نداده‌ایم و برای قهرمان شدن باید سختی بکشیم. ما باید در زمین مسابقه نشان دهیم که لایق قهرمانی هستیم.
اصلی‌ترین رقیب تراکتورسازی برای قهرمانی چه تیمی است؟
فعلا پرسپولیس رقیب اصلی ماست اما در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز