روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 158
  • 852
  • 1,331,398
رالی جاده ابریشم از تبریز تا چین

رییس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری آذربایجان‌شرقی گفت: رالی جاده ابریشم از تبریز آغاز می‌شود.
محمداحمد علی‌پور درباره بازدید رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست یادگار امام تبریز اظهار کرد: محمود صیدانلو با حضور در تمرینات ورزشکاران در پیست یادگار امام امکانات موجود را از نزدیک دید و قول مساعدی برای همکاری با هیئت استان در آینده داد.
وی افزود: رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تمجید از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه اتومبیلرانی و موتورسواری استان قول مساعد داد تا مسابقات رالی جاده ابریشم از تبریز شروع‌شده و در کشور چین خاتمه یابد.
رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مقرر شد در ساخت و تکمیل پیست آفرود تبریز هماهنگی لازم توسط فدراسیون با شرکت توسعه صورت گیرد و صیدانلو قوت قلب داد تا هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان و تبریز را در راستای تکمیل این پیست تنها نگذارند.
وی تأکید کرد: در این دیدار هماهنگی‌های لازم را به مسئولان فدراسیون انجام دادیم تا در برگزاری و اعزام ورزشکار به مسابقات خارج کشور کارهای برون‌مرزی از طرف فدراسیون سریع‌تر انجام شود.
علی‌پور با اشاره به اینکه دوره مربی‌گری اتومبیلرانی ماه آینده در تبریز برگزار می‌شود، گفت: طبق تصمیم ریاست فدراسیون در یک ماه آینده مدرس فدراسیون در تبریز حاضر می‌شود تا دوره آموزشی مربی‌گری اتومبیلرانی در تبریز برگزار شود که با برگزاری این دوره آذربایجان شرقی نخستین استان ازلحاظ دریافت کارت مربی‌گری می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: اختصاص بودجه‌ای از فدراسیون به هیئت استان برای تکمیل امکانات دفتر هیئت و همچنین خرید خودرویی که با همکاری فدراسیون در اختیار هیئت قرار گیرد از دیگر نتایج سفر وزیر ورزش و رئیس فدراسیون به تبریز بود که امیدواریم با تکمیل امکانات هیئت شاهد پیشرفت این رشته ورزشی در استان باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز