روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
راننده تاکسی اینترنتی تعرض به زن بیمار را انکار کرد

راننده تاکسی اینترنتی که به اتهام تعرض به زن بیمار بازداشت شده‌بود، روز گذشته پشت در‌های بسته دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد و جرمش را انکار کرد.
بیست‌و‌سوم شهریور سال ۹۶، زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۳‌گاندی از راننده تاکسی اینترنتی به اتهام تعرض شکایت کرد.
لیلا ۲۷‌ساله در طرح شکایتش گفت: «چند روز قبل از شیراز برای درمان بیماری‌ام به تهران آمدم و به خانه یکی از بستگانم در خیابان دماوند رفتم. فردای آن روز در یکی از بیمارستان‌های تهران برای انجام عمل جراحی بستری شدم. چند روزی از عمل جراحی‌ام گذشت و بعد از بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص شدم و برای استراحت به خانه اقوامم رفتم. کمی که بهتر شدم تصمیم گرفتم به شیراز برگردم و بعدازظهر حوالی ساعت‌۶ برای رفتن به فرودگاه تاکسی اینترنتی گرفتم. دقایقی بعد یک خودروی پراید سفید رنگ که راننده‌اش مرد جوانی بود، آمد. می‌خواستم صندلی عقب سوار شوم که راننده گفت: صندلی عقب خراب است و خواست روی صندلی جلو بنشینم، قبول کردم و بعد از مسافتی احساس کردم راننده حالت عادی ندارد تا اینکه دور از انتظار درخواست رابطه کرد!»
شاکی در ادامه گفت: «خیلی تعجب کردم، چون تاکسی اینترنتی گرفتم به خاطر اینکه قابل اعتماد بود! وقتی مقاومت کردم راننده مسیرش را به سمت لویزان تغییر داد و در مکانی خلوت با تهدید چاقو….»
با طرح این شکایت مأموران بلافاصله راننده ۲۲‌ساله را در شهرک کاروان شناسایی و بازداشت کردند. پسر جوان که دارای سابقه نزاع، درگیری و شرب خمر داشت در شرح ماجرا گفت: «روز حادثه بعد از درخواستی که در برنامه تاکسی اینترنتی آمد به آدرس اعلام شده رفتم. مسافر را که زن جوانی بود سوار کردم، اما به خاطر مصرف حشیش حالت عادی نداشتم به همین خاطر از اتوبان امام علی (ع) به چهارراه استقلال رفتم و نزدیکی‌های منطقه شیان در یک جاده خاکی ماشین را متوقف کردم و….»
متهم در ادامه گفت: «اصرار کردم تا زن جوان سوار ماشین شد که او را به فرودگاه برسانم تا اینکه طی مسیر جلوی دکه‌ای توقف کردم تا سیگار بخرم که هنوز به دکه نرسیده شاکی از ماشین پیاده شد و فرار کرد.»
پسر جوان از استخدامش در تاکسی اینترنتی گفت: «برای استخدام برگه سوءپیشینه خواستند. به خاطر سوابقم نمی‌توانستم آن برگه را تحویل دهم به همین دلیل برنامه‌ای که در گوشی‌ام بود قطع شد. دوباره به دفتر تاکسی اینترنتی مراجعه کردم که گفتند باید برگه سوءپیشینه را برایشان ببرم. ناامید برگشتم که در راه چند جوانی که برای استخدام راننده تاکسی اینترنتی در دستشان پلاکارد بود را دیدم. با یکی از آن‌ها صحبت کردم و قرار شد گواهینامه یکی از اقوام یا دوستانی که می‌شناسم را ببرم تا مشکلم حل شود. قرار شد فقط عکس گواهینامه و کارت ماشین و بیمه آن فرد را برای آن جوان بفرستم. بلافاصله آن کار را انجام دادم و تا شب برنامه تاکسی اینترنتی در گوشی‌ام وصل شد.»
بعد از اقرار‌های متهم، پسر جوان به اتهام تجاوز به عنف با تهدید چاقو و آدم‌ربایی روانه زندان شد و پرونده بعد از صدور کیفرخواست و کامل شدن تحقیقات به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
دو روز پیش پرونده روی میز هیئت قضایی همان شعبه به ریاست قاضی زالی قرار گرفت. با اعلام رسمیت جلسه در پشت در‌های بسته وکیل شاکی در غیاب موکلش در جایگاه قرار گرفت و با شرح ماجرا برای متهم درخواست اشد مجازات کرد.
سپس متهم که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ایستاد و خلاف اظهاراتش گفت: «همه اظهاراتم تحت فشار‌های بازجویی بوده و جرمی مرتکب نشدم. آن روز از مسیری به سمت فرودگاه می‌رفتم که بسیار شلوغ بود و محل خلوتی نبود. شاکی دروغ می‌گوید و قصد اخاذی داشته است.»
در پایان هیئت قضایی جهت صدور رأی وارد شور شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز