روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 384
  • 1,279,980
راننده مست فرودگاه روسیه را به هم ریخت

یک راننده مست با خودرو وارد یکی از فرودگاه‌های بین‌المللی روسیه شد و با رانندگی داخل ترمینال فرودگاه لحظاتی هیجان‌انگیز و ترسناک به وجود آورد.
این راننده مست که سعی می‌کند از دست چند افسر پلیس فرودگاه بگریزد به رانندگی دیوانه‌وار خود داخل ترمینال ادامه می‌دهد و موانع را یکی پس از دیگری از میان برمی‌دارد.
در این میان مسافران و کارمندان فرودگاه با مشاهده خودرویی که دیوانه‌وار به سمتشان می‌آید به اطراف می‌دوند تا خود را از مقابل اتومبیل دور کنند.
در نهایت تعقیب و گریز با برخورد خودرو با درب شیشه‌ای خروجی فرودگاه و شکستن آن که به متوقف شدن خودرو می‌انجامد خاتمه می‌یابد.
به نوشته RT، در این حادثه هیچ کس مجروح نشده است اما برخی از افسران پلیس مجروح شده‌ناد و خسارتی بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار به ساختمان و اموال فرودگاه وارد آمد.
راننده متخلف بعد از این حادثه به ۱۵ روز زندان محکوم شده است و بعد از گذراندن دوران محکومیتش با دو پرونده جنایی به دلیل به خطر انداختن جان افسران پلیس و از بین بردن تعمدی اموال فرودگاه مواجه خواهد بود.
با وجود سنگین بودن خسارت و خطرناک بودن این حادثه، برخی کاربران فضای مجازی با افزودن یک موسیقی با ریتم خاص آنرا با عنوان حادثه‌ای خنده‌دار در فضای مجازی بازنشر دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز