روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 832
  • 849
  • 1,360,744
رانندگان تاکسی اجازه افزایش نرخ را ندارند

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی ، فرخ جلالی با تاکید بر اینکه نیروهای تاکسیرانی در ایام نوروز در حالت آماده باش هستند اظهار کرد: شرکت های زیرمجموعه سازمان تاکسیرانی آماده باش کامل هستند و چند شبکه بی سیم بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در ایام نوروز سال ۹۷ می باشند.
ایشان با تاکید بر استقرار نیروهای بازرسی سازمان در هسته مرکزی شهر بیان کرد: طرح کنترل اخذ کرایه از ۲۵ اسفند آغاز شده و هیچ یک از رانندگان تاکسی اجازه افزایش نرخ تا زمان اعلام نرخ جدید را ندارند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه طرح ضربتی تا اتمام فروردین ماه ادامه خواهد داشت گفت: رانندگانی که ضوابط را رعایت نکنند و کرایه امسال را تغییر دهند برابر ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه حدوداً ۱۱ هزار تاکسی در ایام نوروز خدمت رسانی به مردم را انجام می‌دهند گفت: شرکت‌های فعال سازمان تاکسیرانی نیز بازرسی و نظارت بر روند فعالیت خطوط را در دستور کار دارند تا مشکلی در روند حمل و نقل درون شهری به وجود نیاید.
جلالی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ تاکسی به هیچ وجه مجاز نیست گفت: در صورتی که قرار بر اجرای مصوبه شورای کلانشهر تبریز در خصوص نرخ‌های جدید باشد، سازمان به رانندگان زحمتکش تاکسی اعلام رسمی خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز