رانندگان تاکسی اجازه افزایش نرخ را ندارند

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی ، فرخ جلالی با تاکید بر اینکه نیروهای تاکسیرانی در ایام نوروز در حالت آماده باش هستند اظهار کرد: شرکت های زیرمجموعه سازمان تاکسیرانی آماده باش کامل هستند و چند شبکه بی سیم بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در ایام نوروز سال ۹۷ می باشند.
ایشان با تاکید بر استقرار نیروهای بازرسی سازمان در هسته مرکزی شهر بیان کرد: طرح کنترل اخذ کرایه از ۲۵ اسفند آغاز شده و هیچ یک از رانندگان تاکسی اجازه افزایش نرخ تا زمان اعلام نرخ جدید را ندارند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه طرح ضربتی تا اتمام فروردین ماه ادامه خواهد داشت گفت: رانندگانی که ضوابط را رعایت نکنند و کرایه امسال را تغییر دهند برابر ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه حدوداً ۱۱ هزار تاکسی در ایام نوروز خدمت رسانی به مردم را انجام می‌دهند گفت: شرکت‌های فعال سازمان تاکسیرانی نیز بازرسی و نظارت بر روند فعالیت خطوط را در دستور کار دارند تا مشکلی در روند حمل و نقل درون شهری به وجود نیاید.
جلالی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ تاکسی به هیچ وجه مجاز نیست گفت: در صورتی که قرار بر اجرای مصوبه شورای کلانشهر تبریز در خصوص نرخ‌های جدید باشد، سازمان به رانندگان زحمتکش تاکسی اعلام رسمی خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از