روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,130
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 842,078
رانندگان سمند، قربانی توهم مرد شیشه‌ای

مرد معتاد پس از توهم ناشی از شیشه گمان می‌کرد رانندگان سمند قصد جانش را دارند، به همین خاطر شروع به کتک زدن رانندگان سمند کرد و خودروی یکی از آنها را سرقت کرد.
چند روز پیش مردی با پلیس تماس گرفت و از سرقت خودرویش در خیابان دماوند تهران خبرداد. ماموران کلانتری با حضوردر آنجا به تحقیق از مالباخته پرداختند.
وی به افسر تحقیق گفت: وسایلی خریدم و آن را در صندوق‌عقب خودرویم گذاشتم و راهی خانه شدم. در نزدیکی خانه‌ام، خودرو را درخیابان پارک کردم و به سمت صندوق‌عقب رفتم. در همین موقع مردی جوان در حالی که چهره‌ای وحشت‌زده داشت به سمتم حمله کرد و محکم در صندوق‌عقب را به سرم کوبید. بعد مرا به کناری انداخت و زیر مشت و لگد گرفت و با سرقت خودرویم، فرار کرد.
ماموران جست‌وجو برای یافتن سارق فراری را آغاز کردند و ساعاتی بعد، خودروی سرقتی را در اطراف میدان راه‌آهن و در حالی که مردی داخل آن خوابیده بود، یافتند. ماموران سارق فراری را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند . متهم جوان در بازجویی اظهاراتی ضد و نقیض بیان کرد و مدعی بود به اشتباه بازداشت شده و خودرو متعلق به خودش است و شاکی دروغ می‌گوید. سرانجام در پی تحقیقات، متهم جوان اعتراف کرد براثر توهم ناشی از شیشه خودرو را دزدیده و دروغ گفته است.
جوان سارق برای ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل و از سوی قاضی علی وسیله ایردموسی، تحقیقات از او آغاز شد.
متهم گفت: من ۳۳ ساله هستم و هزینه زندگی‌ام را از راه خیاطی تامین می‌کنم. از هفت سال پیش نیز معتاد به شیشه شدم. شب حادثه هم شیشه مصرف کرده و توهم زده بودم. گمان می‌کردم افرادی در تعقیبم هستند و قصد جانم را دارند. تصور می‌کردم آنها با خودروی سمند سراغم می‌آیند و باید بلایی بر سر رانندگان سمند بیاورم. من با دیدن هر خودروی سمند گمان می‌کردم همان افراد هستند که مرا تعقیب می‌کنند.
وی ادامه داد: با دیدن خودروهای سمند به سمت رانندگان حمله می‌کردم. خودروی آخرین راننده را نیز سرقت کردم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز