روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 391
  • 702
  • 1,334,592
راه اندازی سامانه ملی محصولات کشاورزی ارگانیک

راه اندازی سامانه ملی محصولات کشاورزی ارگانیک

شــورای راهبــردی توســعه کشــاورزی ارگانیک، راه اندازی سامانه ملی محصوالت کشاورزی ارگانیک را تصویب کرد. براساس دســتورالعمل ابلاغی وزیر جهاد کشاورزی، اولین جلســه شــورای راهبردی توســعه کشــاورزی ارگانیک برگزار شــد. در این جلســه که به ریاســت عبدالمهدی بخشــنده، معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشــاورزی و با شــرکت معاونین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان استاندارد، انجمن علمــی ارگانیک و قطب علمــی ارگانیک و همچنیــن تعدادی از معاونین تخصصــی وزارت جهاد کشــاورزی، برگزار شــد، سیاســت گذاری و حمایت از تولید محصلات ارگانیک و همچنین تهیــه و تدویــن دســتورالعمل  های تولید، توزیع و عرضه محصــولات ارگانیک در زیربخشهای تولیدات باغبانــی، زراعی، دامی و شیالتی و منابع طبیعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شورا کلیات راه اندازی سامانه ملی محصولات کشاورزی ارگانیک را با هدف شفاف سازی روندهای تولید تا صدور نشان استاندارد ارگانیک با همکاری کلیه دستگاههای ذیربط به تصویب رساند. همچنین گزارش دستورالعمل صدور نشان علمی ارگانیک مبتنی بر استاندارد ملی ۱۱۰۰۰ توسط سازمان استاندارد به شورا ارایه شد که در ادامه کار، مورد تصویب قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز