روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 749
  • 1,336,596
راهیابی ۱۱ قاری چهلمین دوره مسابقه های قرآن اوقاف به مرحله کشوری

دبیر مرحله استانی چهلمین دوره مسابقه های قرآن اوقاف آذربایجان شرقی گفت: ۱۱ قاری زن و مرد در رشته های حفظ ۲۰ جز تا کل قرآن، تلاوت، ترتیل، دعاخوانی و اذان به مرحله کشوری این مسابقه ها راه می یابند.
حسین عزیزعلی با بیان اینکه نفرات اول تمامی رشته‌ها به مرحله کشوری این مسابقه ها راه می یابند، افزود: از این تعداد ۶ قاری مرد در رشته های ۲۰ جز، کل قرآن، تلاوت، ترتیل، دعاخوانی و اذان و ۵ قاری زن نیز در رشته های مذکور به غیر از اذان راهی این مسابقه ها می شوند.
وی یادآوری کرد: تلاش می شود با افزایش سهمیه استان، نفرات دوم رشته ها نیز به مرحله کشوری قرآن کریم راه یابند.
دبیر مرحله استانی چهلمین دوره مسابقه های قرآن اوقاف آذربایجان شرقی اظهار کرد: مرحله استانی این دوره از مسابقه ها با حضور ۴۱۲ نفر از روز جمعه گذشته به مدت سه روز آغاز شده و اختتامیه این مسابقه ها امروز برگزار می شود.
عزیزعلی ادامه داد: از این تعداد ۲۰۶ قاری مرد و ۱۸۰ قاری زن در رشته های مذکور و بقیه نیز در رشته های مفاهیم و تفسیر در این دوره از مسابقه ها شرکت دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز