روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
راه‌اندازی ناحیه صنعتی کفش تبریز در ۳۲ هکتار

استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات اشتغال قدردانی کرد و گفت: بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در مجموع عملکرد مطلوبی داشتند.
مجید خدابخش در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان، افزود: برخی از بانک‌ها با عملکرد مطلوب خود، توانسته‌اند بیش از سهمیه استانی و حتی بیشتر از دیگر استان‌ها سهمیه جذب کنند.
استاندار آذربایجان شرقی از احداث ناحیه صنعتی کفش تبریز در مساحت ۳۲ هکتاری خبر داد و با اشاره به ضرورت توجه به حوزه تولید و بازاریابی کفش به عنوان مزیت تولید و اشتغال تبریز، گفت: ایجاد آزمایشگاه مرجع ملی «چرم» در منطقه مهم و ضروری است تا این صنعت از حالت سنتی خارج شده و با به روزشدن در سایه آموزش، طراحی، تحقیق و توسعه منطبق با سلایق مردم و برندسازی، پوست‌اندازی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز