روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 434
  • 721
  • 1,335,356
راه‌اندازی کارخانه تولید خودرو در مشگین‌شهر

فرماندار مشگین شهر از راه‌اندازی اولین کارخانه تولید خودرو تحت لیسانس شرکت خودروسازی آلمانی در این شهرستان خبر داد.
میرعلی رحیمی‌زاد در حاشیه جلسه مشترک با کارشناسان آلمانی شرکت بنز به خبرنگار مهر گفت: در کل شهرستان مشگین شهر طی هفته دولت ۴۵ طرح با ۴۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار مشگین شهر افزود: در دو ماه گذشته بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی داشتیم که در هفته دولت نیز در بخش مرکزی شهرستان پنج طرح سرمایه‌گذاری، ۱۰ طرح هادی و یک درمانگاه به ارزش ۲۵ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.
فرماندار مشگین شهر مهم‌ترین پروژه سرمایه‌گذاری را اتوبوس و کامیون سازی در روستای ارباب کندی عنوان و اضافه کرد: کارشناسان شرکت بنز جهت تائید نهایی تولید مهمان شهرستان مشگین شهر هستند.
در عین حال نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی نیز به خبرنگار مهر گفت: میزان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این واحد تولیدی ۲۰۰ میلیارد تومان بوده و ۳۰ سالن برای این مجموعه پیش‌بینی شده است.
ولی ملکی با بیان اینکه تولید خودروهای مختلف اعم از کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس، یدک‌کش و … در این واحد تولیدی پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: ۱۴ سالن واحد تولیدی احداث شده و ۱۱ مورد دیگر در حال احداث است.
وی تاکید کرد: این پروژه در وضعیت فعلی زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم ساخته و در ادامه تا ۵۰۰ نفر ظرفیت اشتغال‌زایی دارد که پیش‌بینی شده بعد از تکمیل آن می‌تواند تا اشتغال پنج هزار نفر را موجب شود.
به گفته نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی کارشناسان شرکت خودرو سازی آلمانی جهت تائید نهایی سایت پلن و مرکز طراحی مستقر در تهران، به ایران سفر کرده‌اند و قرار است تولیدات این واحد تولیدی تحت لیسانس این شرکت انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز