روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 994
  • 857
  • 1,394,287
راه اندازی اولین خوشه صنعتی ویژه بانوان در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی از راه اندازی نخستین خوشه صنعتی ویژه بانوان خبر داد.
سید مرتضی نیرومند اسکویی در نشست شورای توسعه بانوان کارآفرین با بیان اینکه زمینه تبدیل زنان سرمایه دار به سرمایه گذار وجود دارد، گفت: این شرکت آمادگی دارد تا با برگزاری تور صنعتی اختصاصی برای بانوانی که توان سرمایه گذاری در بخش صنعتی را دارند، جذابیت ها و مشوق ها موجود در حوزه صنعت را معرفی کند.
وی با اشاره به نگاه مثبت دولت به حضور زنان در عرصه های مختلف اجتماعی،‌ سیاسی و اقتصادی، افزود: خود را در قبال بانوان کارآفرین و بانوانی که علاقمند به سرمایه گذاری صنعتی هستند، مسئول تر احساس می کنیم و در این راستا از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش عظیم زنان در تولیدات صنایع دستی، ‌افزود:‌ امکان سنجی ایجاد خوشه صنعتی فعالیت های بانوان در جلسات مشترک بین شرکت شهرک های صنعتی و کارشناسان مسئول ادارات انجام شود تا در صورت حصول نتیجه اقدامات لازم صورت پذیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز