روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 216
  • 696
  • 1,076,747
راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی در تبریز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی در هلال احمر این استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای این اقدامی وقفی تصریح کرد: بانک امانات تجهیزات پزشکی به منظور ترویج فرهنگ خیریه وقف بین اقشار جامعه و همچنین شناسایی، ساماندهی و افزایش سطح مشارکت داوطلبان، خیران و واقفان استان ایجاد می شود.
سعید کنعانی با اشاره به اینکه بیماران نیازمند می توانند از تجهیزات این بانک استفاده کنند، افزود: در این طرح، تجهیزات و کالاهای پزشکی همانند تخت بیمار، واکر، ویلچر، عصا، دستگاه ساکشن، کپسول اکسیژن، مانومتر، دستگاه اکسیژن ساز و دیگر ملزومات و تجهیزات از افراد خیر جمع آوری شده و پس از شماره گذاری به صورت امانت در اختیار بیماران نیازمند قرار خواهد گرفت.
کنعانی خاطرنشان کرد: مردم نوع دوست می توانند کالاهایی از این دست را که در منزل بدون استفاده مانده، به این مرکز تحویل داده و با این کار به یاری بیماران نیازمند بشتابند، خیران هم می توانند به صورت نقدی و یا با خرید چنین تجهیزات و کالاهایی، در این طرح مشارکت کنند.
مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی با بیان اینکه این طرح در سال های گذشته به صورت پایلوت در شهرستان میانه اجرا شده است، تاکید کرد: پس از استقبال خیران و واقفان از این طرح، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران، آن را به صورت کشوری اجرا می کند.
گفتنی است، واقفان می توانند کالاها و تجهیزات پزشکی اهدایی خود را به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر آذربایجان شرقی واقع در تبریز خیابان حافظ، روبروی اعزام نیروی سابق سپاه تحویل دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز