روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 610
  • 906
  • 1,359,673
راه اندازی دفتر نمایندگی یونسکو در تبریز

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت سایر استان های کشور در مورد احیا ورزش چوگان اظهار کرد: تمامی رایزنی ها و حمایت های لازم جهت ثبت ورزش چوگان به نام ایران انجام می گیرد.
به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی گفت: شهرداری تبریز در کنار اداره کل ورزش و جوانان و میراث فرهنگی آماده حمایت های مالی و سخت افزاری برای برگزاری جشنواره ملی چوگان و ارائه اسناد و مدارک لازم برای اثبات ورزش چوگان به نام کشور ایران است.
وی با اشاره به اینکه در جریان میزبانی گردشگری کشور های اسلامی در سال ۲۰۱۸ ، دفتر نمایندگی سازمان یونسکو در تبریز راه اندازی خواهد شد، اعلام کرد: رایزنی های لازم از طرف شهرداری تبریز برای ثبت جهانی ورزش چوگان به نام ایران پس از راه انداری دفتر یونسکو در تبریز انجام خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز افزود: با تحقق این موضوع مسیر ثبت ورزش چوگان به نام ایران تسهیل می شود.
حمیدی اضافه کرد: در راستای احیای این ورزش بویژه در زمینه فرهنگی و آگاه سازی اقشار مختلف جامعه نسبت به ورزش چوگان، شهرداری تبریز از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز