روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 669
  • 745
  • 1,382,093
راه اندازی سامانه اوقات فراغت دانش آموزان از اول تیرماه

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: شعار امسال ما برای راه اندازی سامانه اوقات فراغت، ‘هر دانش آموز، یک مهارت’ است و ثبت نام در این سامانه دانش آموز‌‌ محور از اول تیرماه آغاز می شود.
مهدی فیض در نشست کمیسیون اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان گفت: موضوع اوقات فراغت دانش آموزان با بخش های مختلف آموزش و پرورش در ارتباط است و برای عملیاتی کردن آن باید هماهنگی های بیشتری درون آموزش و پرورش صورت گیرد.
وی با بیان اینکه برای عملیاتی کردن هر موضوع باید یک محور وجود داشته باشد تا همه از آن یک برداشت معین داشته باشند، ادامه داد: فعالیت‌های پراکنده برای اوقات فراغت دانش آموزان نمی‌تواند به نتیجه برسد، از همین رو باید بین بخش‌های مختلف وزارتخانه ارتباط هماهنگی وجود داشته باشد.
فیض افزود: شعار امسال اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان، «هر دانش آموز، یک مهارت» است و سامانه اوقات فراغت باید به گونه‌ای راه اندازی شود که تسهیل کننده امر تصمیم گیری دانش آموزان و اولیای آنها درباره اوقات فراغت باشد.
در این نشست درباره راه اندازی سامانه اوقات فراغت و چگونگی وارد شدن دانش آموزان به آن توضیحاتی ارائه شده و نمایندگان بخش های مختلف وزارت آموزش و پرورش نیز نظرات خود را بیان کردند.
سامانه اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان به نشانی tabestan96.medu.ir از اول تیرماه به مدت یک هفته برای ثبت نام داوطلبان قابل دسترس است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز