روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 706
  • 841
  • 1,329,439
راه اندازی شهرک تخصصی صنایع دریایی در هرمزگان

شهرک تخصصی صنایع دریایی به ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف استان راه‌اندازی می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان با اعلام این خبر گفت: شهرک تخصصی صنایع دریایی هرمزگان به وسعت ۲۲۰ هکتار و در سه مرحله ساخته می‌شود.
بهمن غلام‌پور افزود: مرحله نخست این شهرک صنعتی با آماده‌سازی ۸۶ هکتار از اراضی شهرک با هدف جذب سرمایه‌گذار و استقرار صنایع دریایی در دست ساخت است.
وی با بیان اینکه شهرک تخصصی صنایع دریایی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس واقع شده است، تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی این شهرک تخصصی تامین نیازهای مجموعه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل و همچنین تکمیل زنجیره تولید در صنایع شناورسازی و سکوسازی است.
غلامپور اظهار کرد: در یازده ماه امسال تعداد قراردادهای واگذاری در شهرک‌های صنعتی هرمزگان ۴۷ درصد در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل رشد داشته است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان با اشاره به جذب سرمایه‌گذار خارجی در شهرک‌های صنعتی هرمزگان برای نخستین بار، خاطرنشان کرد: تاکنون دو سرمایه‌گذار خارجی به میزان ۱۰ میلیون دلار درصنایع فلزی و شیمیایی در شهرک‌های صنعتی گمبرون و شهرک شماره دو بندرعباس با رویکرد صادرات فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
غلاپور با اشاره بهره‌برداری از ۴۰۴ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی تا بهمن ۹۵ گفت: ۵ هزار و ۳۸۵ نفر در حال حاضر در این واحد‌ها فعال هستند.
وی با اشاره به انعقاد ۸۱۳ قرارداد با سرمایه‌گذارن و متقاضیان طرح‌های صنعتی در هرمزگان، اضافه کرد: تاکنون دو هزار و ۴۰۳ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری واحدهای صنعتی در هرمزگان تاکنون به بهره‌برداری رسیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز