روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
راه اندازی کاروان تبریز ۲۰۱۸ گامی موثر در اشاعه فرهنگ آذربایجان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد مطلوب اعزام کاروان تبریز ۲۰۱۸ به شهرهای مختلف کشور، گفت: اعزام این کاروان گامی مثبت و موثر در اشاعه و تبلیغ فرهنگ و تاریخ آذربایجان است و در این مراسمات شهرها ی مختلف با فرهنگ ها و آداب و سنن هم دیگر بیشتر آشنا خواهند شد .
رحیم شهرتی فر در مراسم استقبال از کاروان گردشگری سفیران تبریز ۲۰۱۸، با بیان اینکه موقعیت کنونی تبریز، موجب تحول در حوزه گردشگری خواهد بود، اظهار داشت: سال ۲۰۱۸ برای تبریز آغازی در صنعت گردشگری است که به واسطه آن ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و هنری آذربایجان به جهانیان عرضه می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی افزود: کاروان تبریز ۲۰۱۸ که با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری و همچنین عرضه سوغات و صنایع دستی هنرمندان آذربایجان به همت میراث فرهنگی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری تبریز تشکیل شد، ایده ای ناب در راستای اشاعه فرهنگی و تاریخ اصیل تبریز و آذربایجان در سراسر کشور بود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خانه صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین فعالان هنری و صنعتی کاروان تبریز ۲۰۱۸، خواستار اجرای برنامه های متنوع دیگر از این دست در طول سال برای معرفی ظرفیت های گردشگری تبریز و آذربایجان شده و موجبات شناخت توانایی های استان را به نمایش گذاشته است .
کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ پس از ۲۳ روز ایرانگردی وارد تبریز شد.
کلان شهر ۱/۸ میلیون نفری تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ میلادی انتخاب شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز