روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 585
  • 693
  • 1,436,734
راه کم کردن هزینه ها، افزایش تولید است

عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به نوسانات بازار، از بالا رفتن هزینه ها گفت.
محمـــدی در نشســـــتی که با حضـــور
بنی اسدی راد، شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان، معاونین، مدیران مجتمع و مجریان طرح های توسعه برگزار گردید گفت شرکت ملی صنایع مس ایران همواره تلاش نموده در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی عمل نماید و در این زمینه نیز عملکرد موفقی نیز داشته است ولی با در نظر گرفتن تحولات اخیر کشور در زمینه اقتصاد باید قبول کنیم که هزینه ها بالا رفته است و تلاش نماییم راهکارهای لازم برای تعدیل و کاستن آن ها پیدا نماییم.
عضو هیئت مدیره شرکت ملّی صنایع مس ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در داخل کشور و حتی تبریز در زمینه بومی سازی دانش و فناوری مواد شیمیایی مورد نیاز شرکت ملّی صنایع مس ایران افزود : خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته بود که متاسفانه در سال های اخیر در این مورد غفلت شد وگرنه امروز باید در این زمینه بی نیاز بودیم.
وی همچنین با اشاره به برخی مواد مورد نیاز و مصرفی در مجتمع های سه گانه شرکت ملّی صنایع مس ایران از قبیل گلوله و … ادامه داد: باید متخصصان ما با حضور و بررسی راهکارهای لازم در بازارهای داخلی و خارجی به صورت کارشناسانه و همچنین مجامع علمی و بهره گیری از پتانسیل های موجود و ارتباط گسترده با دانشگاه ها بر روی کاهش و نحوه مصرف این مواد و سازگاری های آن با امکانات و تجهیزات و در نهایت بومی سازی دانش های مورد نیاز تلاش نماییم راندمان کاری را افزایش و هزینه نهایی محصولات را کاهش دهیم تا توان رقابتی بالایی در عرصه های داخلی و بین المللی داشته باشیم.
محمـــدی گفت: در شرایط فعلی تنها راه کاهش هزینه ها، افزایش تولید میباشد و تلاش جمعی مدیران و پرسنل برای مدیریت کردن هزینه ها و ارایه راهکار های عملی برای کاهش آن را می طلبد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز