روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 177
  • بازدید دیروز: 844
  • کل بازدید ها: 530,865
رایزنی‌ها با رئیس جمهور برای سهم خواهی نباشد

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: دیدار روحانی با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به شرطی مفید است که اصل بر سهم خواهی و گرفتن پست نبوده و همه به دنبال ورود مهره های خود به دولت نباشند.
سهیلا جلودارزاده در خصوص دیدار رئیس جمهور با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: افراد و گروه های سیاسی حرف هایی دارند که قبل از تشکیل کابینه نظرات خود را اعلام کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شورای سیاست گذاری یک جریان سیاسی است و باید بتواند نظر خود را اعلام کند این شورا در جریان انتخاب آقای روحانی تلاش کرده و امروز برای خود این حق را قائل است که در خصوص کابینه مذاکره کرده و مشورت بدهد.
عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: اینگونه دیدارها باعث نزدیکی دیدگاه های دولت و دست اندرکاران سیاسی خواهد شد که به نفع کشور است.این دیدارها به شرطی مفید است که اصل بر سهم خواهی و گرفتن پست نبوده و همه به دنبال ورود مهره های خود به دولت نباشند. کابینه دوازدهم باید بر اساس شایسته سالاری، مدیریت درست و پرتلاش بودن شکل بگیرد. کابینه دوازدهم باید با رئیس جمهور هماهنگ بوده و شرکت سهامی نباشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز