روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 471
  • 753
  • 1,437,373
رای می دهیم تا مردم بدانند چه کسی این وضعیت اقتصادی را به وجود آورده است

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: ترسو کسانی هستند که در مملکت زندگی می کنند، فقر، گرسنگی و بدبختی به وجود می آید و خود را به کوچه علی چپ می زنند.
مسعود پزشکیان در نشست علنی امجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه CFT که از شورای نگهبان اعاده شده است، گفت: موضوعی که آقای قاضی پور مطرح کردند توهین بود چرا که اگر فکر کنید ما ترسو نیستیم و دیگران می ترسند باید نگاهی به گذشته ها و سابقه ها داشت چرا که مشخص است چه کسی در جبهه بوده، چه کسی شهید داده، چه کسی در خواب بوده و چه کسی اسیر شده است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از طرح ادعا فضا طوری می شود که برخی ترسیده اند اما این حرف ها مسخره است و اگر روندی که در پیش گرفته شده اجرا شود کاری می کنیم که هیچ تاجری نتواند کار یا معامله ای انجام دهد بنابراین این مسائل ربطی به این ندارد که بگویند عده ای ترسیده اند بلکه ما می خواهیم در مملکت تصمیم گیری کنیم که خود را تحریم نکنیم.
پزشکیان گفت: ترسو کسانی هستند که در مملکت زندگی می کنند، فقر و بدبختی به وجود می آید و خود را به کوچه علی چپ می زنند و بعد پشت تریبون از فقر و گرسنگی دفاع می کنند، عامل فقر و بدبختی و گرسنگی سیاست های غلطی است که ماها داریم که باید اصلاح شود و ترسو کسانی هستند که ندانسته و یا ناآگاهانه فریاد می کشند نه کسانی که براساس آگاهی از سرنوشت این مملکت می خواهند دفاع کنند.
پزشکیان یادآور شد: در کاپیتالاسیون سگ آمریکا نیز محترم است اما در اینجا گفته می شود قانونی مصوب بشود که سرمایه گذار و تاجر مملکت تحریم نشود بنابراین بگذاریم هرکسی تصویب می کند این کار را انجام دهد بنده با قدرت رأی خواهم داد، بگذارید اگر مشکلی به وجود آمد مردم بدانند چه کسی این وضعیت اقتصادی را به وجود آورده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز