روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 807
  • 779
  • 1,330,319
ربیعی بدون توجه به حاشیه‌سازی‌ها، جلوی نفوذ رانت‌خواران را گرفت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گروهی هستند که منشاء فعالیت آنها استفاده از رانت است. آنها بارها سعی کرده‌اند که در شستا نفوذ کنند اما تا جایی که من می‌دانم ربیعی تا به امروز جلوی آنها ایستادگی کرده و حاضر به باج دادن به آنها نیست.
شهاب نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ان در خصوص معرفی ربیعی به عنوان وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس شورای اسلامی گفت: سابقه کار ربیعی در چهار سال گذشته نشان می‌دهد که ایشان در حوزه وزارتی خود موفق بوده و علاوه بر اینکه توانسته رضایت تشکل‌های کارگری را جلب کند در اداره بنگاه‌های اقتصادی‌ زیر مجموعه این وزارتخانه نیز موفق بوده است.
وی با اشاره به مقاومت ربیعی در مقابل گروه‌های فشار و رانتی گفت: گروهی هستند که منشاء فعالیت آنها استفاده از رانت است. آنها بارها سعی کرده‌اند که در شستا نفوذ کنند اما تا جایی که من می‌دانم ربیعی تا به امروز جلوی آنها ایستادگی کرده و حاضر به باج ۱دادن به آنها نیست.
شهاب نادری ادامه داد: این یکی از کارهای خوب ربیعی است. اگر وی فردی پاکدست نبود مطمئناً نمی‌توانست در مقابل این فشارها مقاومت کند.
نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از افراد و گروه‌ها در چند روز اخیر سعی کردند که بحث رای اعتماد ربیعی را به سمت و سوی دیگری بکشانند و برای ایشان حاشیه درست کنند اما ربیعی با قدرت تمام کارهای خود را انجام می دهد و توجهی به این اتفاقات ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز