روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
رتبه ۶ رنکینگ فرودگاه تبریز در کشور

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در اقیانوسیه به خاطر افزایش پرواز رتبه نخست را به دست آورد.
مصطفی صفایی اظهار داشت: در سال میلادی گذشته فرودگاه تبریز به دلیل بیشترین افزایش پرواز، رتبه اول را در بین فرودگاه‌های آسیا و اقیانوسیه به خود اختصاص داده است.
مصطفی صفایی افزود: در بخش افزایش تعداد مسافر پروازی نیز فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز در رتبه ۶ رنکینگ فرودگاه‌های کشور قرار دارد.
صفایی با اشاره به آیتم‌های حضور در این رتبه‌بندی اظهار داشت: این ارزیابی در بخش پرواز، مسافر و خدمات‌سانی صورت می‌گیرد که علاوه بر فرودگاه بین‌المللی تبریز، فرودگاه‌های مشهد و مهرآباد نیز در این رتبه‌بندی در رده‌های نخست قرار داشتند.
مصطفی صفایی خدمات‌رسانی به متقاضیان را عمده شرح وظایف حوزه مدیریتش اعلام و تاکید کرد: در جهت رفاه حال مشتریان فرودگاه بین‌المللی تبریز سالانه اعتبارات از محل هزینه‌های جاری و سرمایه‌ای ( عمرانی) جذب و به مجموعه تزریق می‌شود.
این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی اضافه کرد: سال گذشته ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار جاری و ۱۵۰ میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات سرمایه‌ای شرکت فرودگاه‌های و ناوبری هوایی ایران به فرودگاه بین‌المللی تبریز تزریق شده است.
مصطفی صفایی، در رابطه با بحث درآمدزایی فرودگاه‌های استان تصریح کرد: درآمدهای کلیه فرودگاه‌های کشور به خزانه واریز شده و سپس درآمدهای موجود براساس نیاز، درخواست و طرح‌های عمرانی تعریف شده در اختیار فرودگاه‌ها قرار می‌گیرد.
به گفته صفایی فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی سال‌هاست از اعتبارات استانی بی‌بهره بوده و ردیف بودجه‌ای از محل اعتبارات استانی ندارد.
این گزارش حاکی است، هم اکنون از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز پروازهای خارجی به مسیرهای هامبورگ، استانبول، نجف، بغداد و مدینه و پروازهای داخلی به مسیرهای تهران ، مشهد، اصفهان، اهواز ، شیراز، بندرعباس، عسلویه، کیش، رشت و کرمان برقرار است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز