روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 180
  • 852
  • 1,331,420
ردپای عاملان قتل دختر در دوربین مداربسته

بامداد چند روز قبل ، چهار پسر جوان سوار بر یک خودرو در خیابان اندرزگو، راه را بر دختر جوانی بستند و سعی کردند او را به زور سوار کنند. اما وقتی دختر جوان مقاومت کرد او را با چاقو هدف قرار دادند.
وی با پیکری مجروح و خونین، کف خیابان افتاده بود و در آستانه مرگ و زندگی قرار داشت که هر چهار جوان در تاریکی شب از صحنه جنایت گریختند.
دقایقی از بامداد شنبه -ششم مرداد- گذشته بود که تلفن افسر نگهبان کلانتری ۱۰۱ تجریش زنگ زد و از مرکز پلیس ۱۱۰ خبر دادند در خیابان وطن‌پور-حوالی خیابان اندرزگو-دختر جوانی با ضربات چاقو مجروح شده است.بلافاصله مأموران واحد گشت کلانتری به محل اعزام شدند و همزمان با اعزام سریع دختر نیمه جان به بیمارستان، به پرس و جو از شاهدان پرداختند. آنها هم گفتند دختر جوان از سوی سرنشینان یک پژوی ۲۰۶ سفیدرنگ مجروح شده و ضاربان بلافاصله از محل گریختند.این درحالی بود که ساعاتی بعد دختر مجروح به دلیل شدت جراحات وارد شده جان باخت.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان نیز با حضور در صحنه جنایت به تحقیق از شاهدان پرداختند.
یکی از آنها گفت: «حوالی ساعت ۲۳:۳۰ جمعه شب صدای کمک خواستن خانمی را از خیابان شنیدم، زمانی که از پنجره طبقه سوم به خیابان نگاه کردم، خانم جوانی را دیدم که با سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ درگیر شده بود. بلافاصله به قصد کمک از ساختمان بیرون آمدیم، اما سرنشینان ۲۰۶ از محل فرار کردند. خانم جوان غرق در خون، کنار خیابان افتاده بود که بلافاصله موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادیم.»
با شروع تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سرنشینان پژو ۲۰۶ به قصد سرقت با این بانوی جوان درگیر نشده‌اند.تا اینکه آنها با بهره‌گیری از تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی پژو ۲۰۶ مورد نظر شدند. مالک خودرو که «غلامرضا.ت» متولد سال ۱۳۷۵ در ورامین بود هنگام تردد در محدوده جنوب شرق تهران، از سوی تیم‌های پلیس ردیابی و دستگیر شد.او در همان تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد که به همراه سه نفر از دوستانش به نام‌های مبین، مهدی و مسعود قصد سوار کردن زن جوان را داشتند که وقتی در برابرشان مقاومت کرد آنها وی را با ضربات متعدد چاقو مجروح کردند.با اعتراف صریح متهم، همدستانش نیز در سه عملیات جداگانه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شدند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات تخصصی دراین باره همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز