روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 7
  • 486
  • 1,233,003
رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است.
مسعود پزشکیان در آیین افتتاح سی و یکمین اجلاس سراسری کانون های وکلای دادگستری کشور که در تبریز برگزار شد، اظهار داشت: باید عدالت اسلامی در جامعه حکمفرما باشد چراکه با بی عدالتی ها روی خوش از جامعه رخت می بندد.
وی سپس با بیان اینکه عدالت گم شده جامعه کنونی است، ادامه داد: امیدوارم با تلاش وکلای دادگستری عدالت و سعادت در جامعه حاکم شود، بدون شک برای تحقق عدالت باید همگان تلاش کنند.
پزشکیان با بیان اینکه با ظن و گمان نمی توان کسی را گناهکار دانست، گفت: البته متاسفانه ما این کار را می کنیم و این رویه ای نادرست است.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو همچنین با اشاره به اینکه نقش عدالت و قسط در سعادت جامعه اسلامی خیلی مهم است، به اهمیت شغل وکالت پرداخت و گفت: شغل وکالت در تامین عدالت در جامعه مهم است و کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند باید بدون لکنت زبان نسبت به انجام ماموریت ها و وظایف خود تلاش کنند.
وی با بیان اینکه وظیفه وکیل حرکت در مسیر تحقق عدل و عدالت است، گفت: وکلا نقش تعیین کننده و مسئولیت سنگینی بر عهده گرفته اند. باید در جامعه فساد و کوتاهی های منجر به بروز مشکلات اقتصادی و فرهنگی کاسته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز