روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
رسانه‌های مخالف دولت، علائم توسعه یافتگی را نشان دهند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به رسانه‌های مخالف جریان دولت توصیه کرد با پرهیز از تخریب دولت منتخب در انتخابات علائم توسعه یافتگی را نشان دهند و شرایط را بپذیرند.
پروانه مافی اظهار کرد: وقتی رئیس‌جمهور با رای اکثریت قاطع مردم انتخاب می‌شود قاعده همه دنیا چه در جوامع پیشرفته و چه در جوامع در حال توسعه این است که همان روزی که فرد موفق به کسب آرای بیشتر می‌شود به او تبریک می‌گویم و دشمنی‌ها و رقابت‌های انتخاباتی به سرعت کنار گذاشته می‌شود و کار و فعالیت آغاز می‌شود.اینها علائم توسعه یافتگی است که متاسفانه هنوز ما به این مرحله نرسیده‌ایم.البته در بین اکثریت جامعه این اتفاق افتاده اما در مجموع سیاسیون چنین چیزی دیده نمی‌شود. وقتی گروهی در انتخابات رای اکثریت را به دست آورده و فعالیت را آغاز کرده‌اند معنی ندارد که عده دیگر ی به هر دلیلی بخواهند این گروه را تخریب کنند؛ چرا که کاندیدای مورد نظرشان رای نیاورده است.
چنین خسارتی، خسارت عمومی و ملی است و کشور و مردم از آن صدمه می‌بینند.توصیه من به رسانه‌های مخالف جریان دولت این است که خود را با شرایط وفق دهند و علائم توسعه یافتگی در خود را نشان دهند و تمرین کنند که شرایط را بپذیرند اگر این اتفاق بیفتد آن‌ها حتما توفیقاتی پیدا می‌کنند که شاید در دولت موافق خودشان این توفیقات را پیدا نمی کردند.
وی در پایان گفت:‌ رسانه‌های مخالف دولت دست از رفتارهای ناشایست و صدمه زدن به دولت، رئیس‌جمهور و کابینه بردارند؛ چرا که قطعا چنین اقداماتی برای آن‌ها باعث رشد نخواهد بود و اتفاقا چنین رویکردی از سوی آن‌ها برای دولت هم علامت مثبت و بهتری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز