روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 23
  • 807
  • 1,068,663
رسانه‌ها نباید در اصل نظام لکنت داشته باشند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: رسانه‌ها نباید در اصل نظام و انقلاب لکنت داشته باشند اما آزادند از عملکرد مسئولان و دستگاه‌های مختلف انتقاد کنند تا به آن نکته مطلوب و مورد نظر دست یابیم.
به گزارش خبرنگاران سردار عابدین خرم در جمع پیشکسوتان و فعالان رسانه‌های استان اظهار کرد: مسئولان ما باید به این موضوع آگاه باشند که انتقاد خبرنگاران، بهتر از تعریف دشمنان و منافقان است.
وی ادامه داد: ما اگر امروز به تبریز بانجابت و بااصالت و متمدن به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی انقلاب افتخار می‌کنیم به این خاطر است که تبریز همواره خاستگاه نخبگان علمی و ‌ فرهنگی و ادبی بوده است.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه اهالی رسانه جزو میراث‌داران اصلی پیشینه پرافتخار تبریز هستند، تصریح کرد: امروز خبرنگاران جزوی از سازمان رزم ما هستند و علاوه بر این، رسانه‌ها در هر کشوری می‌توانند از مهم‌ترین عوامل رشد اقتصادی باشند.
وی یادآور شد: اگر کسی جایگاه و اهمیت رسانه را بداند و بتواند به شکلی صحیح از این ظرفیت بزرگ استفاده کند، قطعا فرصت‌های عظیمی برای رشد و توسعه فراهم می‌کند.
سردار خرم با بیان اینکه رسانه امروزه از موثرترین ابزار عملیاتی دشمنان به شمار می‌آید، گفت: کشورهایی که به اهمیت و قدرت رسانه‌ها آگاه هستند، ازچیزهای اندک، قدرت‌های فزاینده می‌سازند.
وی دشمن را در پی ترویج روحیه مایوسانه در جامعه ایران دانست و اعلام کرد: این رسانه‌های ما هستند که می‌توانند در تقابل با رسانه‌های خارجی و اهداف شوم آنان، در کشور امیدآفرینی کنند و مردم را به آینده‌ای که مال ماست فرابخوانند.
وی یکی از مشکلات در حوزه رسانه را کمبود محتوا دانست و تاکید کرد: امروزه جنگ، جنگ محتواست و هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند بدون تولید محتوا زنده بماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز