روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
رسانه ملی مشکلات و مطالبات مردم را بیان کند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با وی اظهار داشت: مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امسال در مناطق مختلف جهان چشمگیر بود و با وجود محدودیت ها پدیده ای نو از قلب اروپا تا غرب و شرق آسیا محسوب می شد.
وی افزود:باید به حضور پرشور جوانان در عزاداری ها به صورت گسترده پرداخت و دلایل آن تحلیل شود زیرا روند گسترش عزاداری ها در زمانی اتفاق افتاد که مردم در فشار اقتصادی و گرانی هستند اما حتی سفره های احسان و نذری هم زیاد تر از سالهای قبل بود و رسانه ملی باید این پدیده را تحلیل کند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد : باید قدر جوانان را دانست چرا که کشور را از بحران ها جوانان متعهد نجات می دهند.
وی ساماندهی هیئت های مذهبی و خط دهی اصولی به آنها را خواستار شدهمچنین با اشاره به نابسامانی اقتصادی در کشور تصریح کرد : مشکلات و مطالبات مردم را باید رسانه ملی بیان کند تا دشمنان کشور نتوانند از این مشکلات سوءاستفاده و یا به نفع خود روایت کنند.
آل هاشم در پایان صدا و سیما را مَحرم و رازدار انقلاب اسلامی و مردم دانست و از تلاش های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پوشش گسترده عزاداری های محرم تجلیل کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این دیدار گفت : کارکنان این سازمان به صورت جهادی، عاشقانه و مخلصانه در ایام عزای سید و سالار شهیدان فعالیت کردند تا عظمت دسته های عزاداری را به تصاویر بکشند.
صفری افزود: مهمترین دستاورد این عملکرد افزایش جذب مخاطب بود که تا حد مطلوبی برآورده شده است.
وی در ادامه عنوان کرد : ۲۵۰ دسته عزاداری استان در ایام محرم از شبکه استانی پخش شد و همه بخشهای خبر، سیما، صدا، برون مرزی و فضای مجازی دست به دست هم دادند تا عظمت عزاداری سید و سالار شهیدان را به جهان مخابره کنند.
صفری ادامه داد : عزاداری ۵ شهرستان به صورت مستقیم از شبکه سهند و عزاداری های ۱۴ شهرستان هم از طریق ارتباط اینترنتی به صورت همزمان هم از شبکه استانی و هم سراسری پخش شد.
وی با اشاره به شرایط نامطلوب معیشت مردم تصریح کرد : رسانه ملی در موضوع فشارهای اقتصادی و گرانی بی تفاوتی نیست و در کنار مردم است.
صفری تعیین تکلیف کالاهای احتکاری کشف شده را از مطالبات کنونی مردم استان برشمرد و گفت : صدا و سیما آماده انتقال پاسخ مسئولان مربوطه به مردم و شفاف سازی درباره این موضوع است.
مدیر کل صدا و سیمای استان در پایان یادآور شد: باید در برابر جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی رسانه های معاند و استکبار جهانی که تلاش می کنند مردم را مرعوب تبلیغات و شایعات خود کنند مقاومت و توطئه های آنها را نقش بر آب کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز