روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 668
  • 700
  • 1,332,608
رسانه ها عملکرد شوراها را اطلاع رسانی کنند

عضو شورای چهارم و منتخب شورای پنجم شهر تبریز با اشاره به نقش موثر رسانه ها در اطلاع رسانی به عنوان حلقه رابط مسئولان و افکار عمومی، اظهارکرد: عملکرد شورا باید توسط رسانه ها به اطلاع عموم برسد.
فریدون بابایی در مورد انتخاب شهردار جدید توسط شورای شهر پنجم گفت: بیش از ۲۰ جلسه توسط منتخبان شورای جدید تشکیل یافته است و در جلسه اخیر هم به شاخص های انتخاب شهردار رسیده ایم.
وی ادامه داد: نظر اعضا این است که هر فرد اسم سه نفر را بنویسد تا از بین اینها افرادی که بالاترین رای را کسب کردند از آنها برنامه خواسته و بررسی شود.
منتخب شورای پنجم تبریز با بیان اینکه نمی خواهیم روند روزمره شهرداری مختل شود، گفت: در شرایط فعلی حفظ و استمرار وضع موجود مد نظر است.
بابایی با اشاره به تجربه ۱۸ ساله شوراها در کشور ابراز امیدواری کرد: شورای پنجم شورای موفق و کارآمد باشد.
عضو شورای چهارم و منتخب شورای پنجم شهر تبریز با اشاره به اینکه در این دوره از اتخابات شوراهای اسلامی، مردم پخته تر عمل کرده و به ویژه در کلانشهرها احساس مسئولیت بیشتری کردند، افزود: انتظار است که شورای پنجم تلاش بیشتری در رتق و فتق امور داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز