روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 204
  • 721
  • 1,335,126
رسانه ها یکی از ارکان مهم رویداد تبریز ۲۰۱۸ هستند

رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل در تبریز ۲۰۱۸ گفت: یکی از ارکان مهم رویداد تبریز ۲۰۱۸رسانه ها هستند و بدون رسانه نمی توان آن طور که باید تبریز ۲۰۱۸ را به دنیا معرفی کرد
حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: یکی از نهادهایی که در این رویداد باید پای کار باشند و مسئولان و مردم را همراه کنند رسانه ها هستند.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز اظهار کرد: رسانه می تواند با روشنگری و اطلاع رسانی اتفاق ها و برنامه های این رویداد مشارکت مردم در برگزاری تبریز ۲۰۱۸ را جلب کند.
رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل در تبریز ۲۰۱۸ یادآوری کرد: رسانه ها می توانند زیبایی ها، داشته ها و ظرفیت های تبریز را به گوش مردم تمام نقاط کشور و دنیا برسانند.در این راستا کارگروه رسانه ذیل کمیته تبلیغات و امور بین الملل راه اندازی شده و امید است این کارگروه با استفاده از همه سلایق و ظرفیت رسانه ها و پایگاه های خبری نقش خودش را در این رویداد ایفا کند. وی با بیان اینکه جهت گیری رسانه ها و پایگاه های خبری در این رویداد کانون توجه قرارگرفتن داشته های تبریز باید باشد، گفت: این کارگروه باید به صورت جدی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به رویداد تبریز ۲۰۱۸ ورود پیدا کند و رسالت خود را در این زمینه انجام دهند. وی گفت : رسانه ها می توانند با تولید مطلب و گزارش از داشته ها، بزرگان، ادبا، شعرا، سرداران، علما، مفاسران و شخصیت های برجسته استان و تبریز و معرفی آن ها به جهان اسلام در این رویداد نقش ایفا کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز