روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 267
  • 933
  • 1,362,199
رسیدن به فصل آینده لیگ قهرمانان غیرممکن شد

سرمربی ناکام آرسنال ظاهرا از تیمش قطع امید کرده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از شکست تیمش مقابل برایتون در هفته جاری لیگ برتر انگلیس و تداوم ناکامی‌ها از قطع امید نسبت به حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان سخن گفت.
او اظهار داشت: در بازی نقشی منفعل داشتیم و از فقدان اعتماد به نفس رنج می‌بردیم اما در نیمه دوم واکنش خوبی نشان دادیم. بازگشت به وضعیت عادی پس از نتایج اخیر کمی سخت به نظر می‌رسد. در برهه دشواری قرار داریم.رسیدن به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا خیلی سخت و حالا دیگر تقریبا غیرممکن شده است. از حریفان خیلی عقب هستیم. نیازمند لغزش ۲ تیم هستیم. در حال حاضر نگرانی‌های گوناگونی داریم و باید هر چه زودتر با پیروزی آشتی کنیم.
سرمربی آرسنال در ادامه گفت: در مقطع فعلی ریکاو ری ذهنی و جسمی برای ما دارای اهمیت زیادی است. خیلی خسته بودیم و می‌شد کسالت ناشی از رقابت پنج‌شنبه هفته گذشته با منچسترسیتی را در ساق‌های بازیکنان دید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز