روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 60
  • 721
  • 1,334,982
رشد ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل کشور

تازه ترین گزارش دفتر بررسی های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان می دهد ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل کشور به ۹۹۵ گیگابایت برثانیه افزایش یافته است.
این گزارش که به مناسبت هفته دولت منتشر شده ، بیانگر آن است که ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل با ۲۵۲ گیگابایت رشد از ۷۴۳ گیگابایت در ثانیه تا پایان سال گذشته به ۹۹۵ گیگابایت در ثانیه تا پایان خرداد ماه امسال رسیده است ؛ در حالیکه در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۲ این میزان ۷۲گیگابایت بر ثانیه بود.
همچنین ، این دفتر از رشد ظرفیت شبکه انتقال کشور و رسیدن آن به ۱۰/۰۴۱ گیگابایت خبر داد و افزود:توسعه شبکه انتقال در ابتدای دولت یازدهم تنها ۹۰۰ گیگابایت بوده است.
در ادامه این گزارش آمده است : تا پایان خرداد ماه امسال ۶۴ هزار و ۲۰۵ کیلومترشبکه فیبر نوری در کشور نصب شده است در حالیکه تا پایان پارسال ۶۲ هزار و ۶۰۲ کیلومتر کابل فیبرنوری بین شهری در کشور نصب شده است ، واین میزان در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۲ رقم ۵۱ هزار ۴۹۷کیلومتر کابل بود.
در گزارش دفتر بررسی های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، میزان ترانزیت ارتباطات بین الملل سه هزار و ۶۰۰ لینک STM1 اعلام شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز