روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 885
  • 1,139
  • 1,384,192
رشد ۲ برابری درآمدهای شهرداری تبریز نسبت به سال ۹۱

معاون اداری و مالی شهردار تبریز بودجه ۲۶۰۰ میلیارد تومانی سال جاری و همچنین میزان تحقق درآمد و بودجه چند سال گذشته تبریز را تشریح کرد.
مظفر سلیمانی در دیدار شهردار تبریز با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: مقایسه آمار درآمد حاصله شهرداری از سال ۹۱ تا ۹۵ نشانگر رشد ۲۰۰ درصدی کل درآمدهای کسب شده در شهرداری تبریز در این سالها بوده است.
وی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه شورا بودجه شهر تبریز در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۲۶۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است اظهار داشت: ۶۲ درصد بودجه سال جاری شهرداری تبریز صرف هزینه های عمرانی شهر خواهد شد و ۳۸ درصد این بودجه نیز برای هزینه های جاری شهرداری تبریز پیش بینی شده است.
سلیمانی در خصوص پیش بینی منابع تحقق بودجه سال جاری شهرداری تبریز گفت: کمک دولت به پروژه مترو و اتوبوسرانی ۱۱/۶ درصد، عوارض و پروانه ساختمانی ۲۴/۶ درصد معادل ۷۴۰ میلیارد تومان، عوارض کسب و پیشه ۱/۷ درصد معادل ۵۲ میلیارد تومان و فروش بلیط و درآمدهای مختلف از محل خدمات ارائه شده ۱۰/۵ درصد معادل ۳۱۷ درصد قسمتی از منابع پیش بینی شده برای تحقق بودجه سال جاری شهرداری را تشکیل می دهند.
وی در خصوص سایر منابع درآمد پیش بینی شده در بودجه سال جاری شهرداری تبریز افزود: در آمد حاصله از تاسیسات شهری ۴/۴ درصد معادل ۱۳۲ میلیارد تومان، درآمد حاصل از ماده ۱۰۰ مبلغ ۲۸۵ میلیارد تومان معادل ۱۱/۸۵ درصد و درآمد حاصل از فروش اموال مبلغ ۴۶۵ میلیارد تومان معادل ۱۵/۵ درصد از بودجه سال ۱۳۹۶ تبریز را تشکیل خواهد داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز