روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 524
  • 1,575
  • 1,392,960
رشد ۸۹ درصدی نشریات و ۸۶ درصدی کانون های فرهنگی مساجد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هدف گذاری دولت یازدهم برای رشد شاخص های فرهنگی و هنری در سطح کشور و به تبع آن در آذربایجان شرقی موجب رشد سطح تمامی این شاخص ها از جمله رشد ۸۹ درصدی نشریات و ۸۶ درصدی کانون های فرهنگی و هنری در این استان شده است.
محمد محمدپور افزود: دغدغه های رهبر معظم انقلاب در خصوص مسائل فرهنگی و هنری، دولت تدبیر و امید و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر آن داشت تا با هدف گذاری ۹ گانه برای رشد این شاخص ها در کل کشور اقدام کند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز به تبع آن تحقق این اهداف را در اولویت های خود قرار داد.
وی گفت: اهداف ۹ گانه دولت در این عرصه شامل صیانت از فرهنگ و هویت دینی و ملی، تقویت توان و اقتدار فرهنگی، کمک به ارتقای سطح فرهنگ عمومی و تقویت نهادهای صنفی و تشکل های مدنی فرهنگی و هنری است.
محمدپور، تضمین آزادی های قانونی و ارتقای منزلت اجتماعی اصحاب فرهنگ و هنر، گسترش ارتباطات و مبادلات جهانی فرهنگی و هنر و بهره گیری از ظرفیت های فناوری اطلاعاتی و ارتباطی را از دیگر اهداف دولت برای رفع دغدغه های رهبری اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز