روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 509
  • 814
  • 1,336,245
رضازاده: احزاب قدر فرصتی که قانون برای آنها فراهم کرده را بدانند

مدیر کل سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه جلسه انتخاب یک دبیر کل از احزاب استانی برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر در جلسه برگزار نشد، گفت: احزاب از این فرصتی که قانون برای آنها فراهم کرده استفاده کنند.
محمدامین رضازاده در جلسه انتخاب یک دبیر کل از احزاب استانی برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب که قرار بود در وزارت کشور برگزار شود، اظهار کرد: طبق قانون جدید فعالیت گروه‎ ها و احزاب سیاسی یک نفر از دبیران کل احزاب استانی و یک نفر از دبیران کل احزاب ملی به عضویت کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در می‌آیند.
وی در ادامه افزود: طبق قانون باید در این زمینه دستورالعملی تهیه می شد که وزارت کشور آن را تهیه و ابلاغ کرد و از طرق مختلف از جمله روزنامه های کثیرالانتشار، اطلاع رسانی در پرتال وزارت کشور، ارسال پیامک و مصاحبه مختلف از دبیران کل احزاب برای حضور در این جلسه دعوت کرد.
رضازاده خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام نامزدهای انتخابات دبیران کل احزاب،‌ هیات نظارتی با حضور خانم مافی از مجلس شورای اسلامی،‌ آقای رنجبر نماینده رئیس قوه قضائیه در کمیسیون ماده ۱۰ و بنده برای نظارت در اجرای این انتخابات،‌ انتخاب شدیم.
وی با اشاره به اینکه این جلسه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر برگزار نشد، اظهار کرد: براساس مصوبه‌ای که داشتیم این جلسه با حضور دو سوم اعضا به حد نصاب می‌رسید که این حد نصاب به دست نیامد و جلسه بعدی در تاریخ ۲۶ مرداد با حضور هر تعدادی از دبیران کل برگزار خواهد شد.
مدیر کل سیاسی وزارت کشور در پایان با بیان اینکه احزاب باید قدر فرصتی که قانون برای آنها فراهم کرده را بدانند، گفت: احزاب باید در این انتخابات حضور یابند و فرد مناسبی را که منتقل کننده دیدگاه‌های آنها باشد را برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز