روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 395
  • 1,087
  • 1,361,394
رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه‌ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل معضلات و مشکلات مردم حل کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار عابدین خرم در مجمع عالی بسیج استان اظهار داشت: ما در شرایطی قرار داریم که بازار تولیدات ما یکی پس از دیگری در حال از دست رفتن است اما امیدواریم به همت فعالین حوزه اقتصادی و بخش خصوصی جهشی به وجود بیاید.
وی ادامه داد: تصمیمات کلان ما خوب است و برنامه‌ریزی نیز صورت می‌گیرد اما در اجرای تصمیمات دچار مشکل هستیم.
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه فاصله تصمیم و عمل باید به یک حداقل ممکن برسد، تاکید کرد: امیدواریم با حضور نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در این جلسه هم مطالبه‌گری انجام شود و هم با اجرای قوانین و سیاست‌ها و قوانینی که وجود دارد قدم‌های مثبتی در حوزه اقتصاد مقاومتی بتوانیم برداریم.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه‌ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل معضلات و مشکلات مردم حل کند و در حوزه پروژه‌های کلان قرارگاه خاتم با عزم ویژه و اولویت‌های دقیق و مشخص مخصوصاً در استان در حال پیگیری است.
سردار خرم در خصوص جلسه با سردار جعفری و توضیحات برخی پروژه‌ها گفت: تاثیرات اجتماعی و رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی برای کشور هستند و بنا شد از ابتدای سال ۹۷ به همراه مجموعه مسئولین قرارگاه خاتم به استان ما آمده و امیدواریم با ارائه طرح‌های دقیق و زمانبندی شده این پتانسیل و ظرفیت در اختیار مسئولین استان قرار گیرد.
وی در پایان گفت: در این حوزه امیدواریم با اجرای طرح‌های کاربردی و زودبازده اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز