روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
رضوانی: هدف فدراسیون علمی کردن ورزش شنا است

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو هدف فدراسیون از در اختیار گرفتن مجوز مدارس شنا را علمی کردن و افزایش تعداد شناگران اعلام کرد.
محسن رضوانی در گفت‌وگو باخبرنگاران، با تشکر از وزیر ورزش که هدف اصلی خود را علمی کردن ورزش ایران قرار داده است، اظهار کرد: علمی شدن ورزش نه تنها برای شنا برای همه ورزش‌ها مهم و با تاثیرگذاری مثبت است. قطعا اگر این مجوزها از طرف فدراسیون باشد می‌توانیم آموزش‌های خود را بهتر و به صورت علمی‌تر ارائه دهیم چون در این صورت فدراسیون نظارت بیشتری به این مدارس دارد.
او ادامه داد: یکی از کارهایی که برای تاثیرگذاری بیشتر این مسئله انجام خواهیم داد، ایجاد بانک اطلاعاتی در فدراسیون است. به همه مربیان اعلام خواهیم کرد که یک شناسنامه از کسانی که به یادگیری ورزش شنا علاقه‌مند هستند تهیه کنند.
در این شناسنامه‌ها اطلاعاتی از قبیل طول قد، طول دست‌ها، اسم و سن و همه مدارکی که می‌تواند به ما کمک کند تا استعدادها را شناسایی کنیم وجود خواهد داشت. هدف اصلی فدراسیون استعدادیابی و علمی کردن ورزش شنا است و قطعا با این روش آینده روشنی منتظر شنای ایران است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز