روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 546
  • بازدید دیروز: 544
  • کل بازدید ها: 529,637
رضوانی: هدف فدراسیون علمی کردن ورزش شنا است

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو هدف فدراسیون از در اختیار گرفتن مجوز مدارس شنا را علمی کردن و افزایش تعداد شناگران اعلام کرد.
محسن رضوانی در گفت‌وگو باخبرنگاران، با تشکر از وزیر ورزش که هدف اصلی خود را علمی کردن ورزش ایران قرار داده است، اظهار کرد: علمی شدن ورزش نه تنها برای شنا برای همه ورزش‌ها مهم و با تاثیرگذاری مثبت است. قطعا اگر این مجوزها از طرف فدراسیون باشد می‌توانیم آموزش‌های خود را بهتر و به صورت علمی‌تر ارائه دهیم چون در این صورت فدراسیون نظارت بیشتری به این مدارس دارد.
او ادامه داد: یکی از کارهایی که برای تاثیرگذاری بیشتر این مسئله انجام خواهیم داد، ایجاد بانک اطلاعاتی در فدراسیون است. به همه مربیان اعلام خواهیم کرد که یک شناسنامه از کسانی که به یادگیری ورزش شنا علاقه‌مند هستند تهیه کنند.
در این شناسنامه‌ها اطلاعاتی از قبیل طول قد، طول دست‌ها، اسم و سن و همه مدارکی که می‌تواند به ما کمک کند تا استعدادها را شناسایی کنیم وجود خواهد داشت. هدف اصلی فدراسیون استعدادیابی و علمی کردن ورزش شنا است و قطعا با این روش آینده روشنی منتظر شنای ایران است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز