روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 142
  • 817
  • 1,357,298
رعایت عفاف و حجاب ضامن بقای جامعه اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: عفاف و حجاب از جمله مسائلی است که ۹۹ درصد شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان بر رعایت آن تأکید داشتند و آن را ضامن بقای جامعه اسلامی برشمرده‌اند. بر این اساس باید وضعیت فرهنگی و مسأله حجاب و عفاف در دانشگاه جدی گرفته شود.
به گزارش خبرنگاران دکتر عزیز جوانپور در جلسه تکریم و معارفه مدیران ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد تبریز گفت: ستاد شاهد و ایثارگران در دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دانشجویان یادگار شهدا و ایثارگران باید بیشتر مورد توجه قرار گیرند و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها امری بسیار ضروری است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: ترویج فرهنگ و معرفت شهدا جامعه را به سعادت رهنمون می کند فرزندان شهدا نقش بسیار بزرگی در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایفا می کنند فلذا ادامه تحصیل آنها دانشگاه فرصتی مغتنم برای خدمت به آنان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز افزود: دیدار و تکریم خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم جزو برنامه های اصلی دانشگاه و موهبت و توفیق الهی برای ادای دین به رشادت ها و جانفشانی های آنهاست. ادای احترام به این قشر معزز وظیفه همه است و این دیدارها باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان ما خواهد شد.
وی با بیان اینکه بعضی تغییرات و تحولات منشأ خیر و برکت است از زحمات ده ساله آقای ناصر فاضل در مدیریت ستاد شاهد و ایثارگر تشکر کرد.
جوانپور، حبیب الله آخوندی را به عنوان مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد تبریز معرفی و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
دکتر ناصر فاضل هروی در جلسه تودیع و معارفه عنوان کرد: خدمت به خانواده های شهدا را افتخار خود میدانم وی با ارائه گزارشی از وضعیت کنونی ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد تبریز گفت: ارتقای توانمندی و سطح علمی فرزندان شاهد و ایثارگر و تشویق آنها برای حضور در همایش های ملی و بین المللی از جمله اقداماتی است که برای خدمت به خانواده شهدا انجام داده ایم. از اینکه ده سال به عنوان خادم شهدا و خانواده های معزز آنان بود‌ه‌ام افتخار می کنم و من بعد هم در هر سنگری از دانشگاه که لازم باشد خدمت خواهم کرد.
آخوندی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی بوده و دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.
وی از فعالان قرآنی و مدرس دانشگاه بوده و چاپ و ارائه چندین مقاله علمی و پژوهشی را در مجلات و کنفرانس‌های ملی و بین المللی و حضور در ۱۹ عنوان کارگاه تخصصی را در کارنامه علمی خود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز